באתר
במדריך
ראשי > קידום מכירות > קוקה קולה SUMMER LOVE בגני חוגה

קוקה קולה SUMMER LOVE בגני חוגה

פרורמקט מפיקה גם השנה את Summer Love Camp של קוקה קולה. השנה תתקיים הפעילות בגני חוגה עם תכנים מעולם המוסיקה, ריקוד וסטנד אפ...

הפקה: פרומרקט
מיקום: גני חוגה

המסורת נמשכת, מחנה קוקה-קולה סאמר לאב מתקיים גם השנה. הקיץ יתקיימו בנוסף למסיבות, להפתעות ולפינוקים, גם סדנאות-אמן ייחודיות בהנחייתם של עברי לידר, עפר שכטר, אנה ארונוב, אורי חזקיה וקובי מימון. 


קוקה קולה איפשרה השנה לבני הנוער לבחור מבין עולמות תוכן שונים. עולמות התוכן המועדפים שנבחרו על ידי בני הנוער הם מוזיקה, ריקוד וסטנד-אפ. אמנים מכל אחד מהתחומים הללו יתארחו במתחם, יופיעו בפני בני הנוער, יעבירו סדנאות ויערכו תחרויות חוויתיות.

 

במסלול המוזיקה יופיעו עברי לידר ולהקתו על הבמה המרכזית. במהלך ההופעה יבצע שיר בביצוע מיוחד יחד עם הקהל. במסלול הריקוד תערוך אנה ארונוב סדנת ריקוד רבת משתתפים. במסלול הסטנד-אפ ינחה עפר שכטר תחרות פאנצ'ים בשיתוף עם הקהל. בהמשך, יציג עופר שכטר קטעים ממופע הסטנד-אפ החדש שלו. לאחר מכן יופיעו במה המרכזית אורי חזקיה וקובי מימון במופע סטנדאפ.


פרט לסדנאות ייהנו בני הנוער משלושה ימים חוויתיים של לינה באוהלים, שחייה בבריכות טבעיות, מיטות שיזוף על המים, מתחם גיימינג, מתחם ביוטי, מעגלי מתופפים, שירה בציבור, קומזיצים, מסיבות אל תוך הלילה, ארבע ארוחות ביום ועוד.

 

Summer Love Camp קוקה קולה ב-11-13.7.2012, ב-15-17.7.2012, ב-18-20.7.2012 וב-22-24.7.2012, גני חוגה, עמק המעיינות.

 

 

(11.07.12)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©