באתר
במדריך
ראשי > קידום מכירות > ג'קי בכר מנהל אישי

ג'קי בכר מנהל אישי

חיבור מעניין במיוחד בעולם האירועים - ג'קי בכר הפך למנהל האישי של הזמרת והיוצרת,כרמי שימרון, ויחד הם יוצאים למסע הופעות חדש ומרתק...

ג'קי בכר (המפיק, במאי והמנהל האומנותי), החליט לקחת תחת חסותו את הזמרת והיוצרת, כרמי שימרון ולנהל אותה באופן אישי. זהו בהחלט חיבור מיוחד ויוצא דופן בהתייחס לעובדה שג'קי בכר, כבר שנים רבות לא עסק בניהול אומנים ושיווק, אם מוציאים מהמשוואה את הקמת חברת "ראש חוצות" שבה הוא שותף.


ג'קי בכר מספר: "האמת שפגשתי את כרמי בתור במאי. עבדתי איתה על מספר אירועים ופשוט התאהבתי. היא זמרת מוכשרת, עם איכות קולית יוצאת דופן, ובעיקר נוכחות בימתית כובשת...התיידדנו והיה לי ברור שהקריירה שלה זקוקה לכיוון. אני בשלב בו אני מרגיש מגובש ומאד בשל לעזור לאומנים לפרוח ולהגיע אל הקהל אותו הם מחפשים, ובעיקר אומנים שעדיין לא פרצו בגדול, אבל הכישרון שלהם עצום...החיבור היה ממש טבעי."
 
כרמי שנחשפה לקהל בהרכב הנשים "חמסה", ובשנים האחרונות הייתה הסולנית של "רוקדים עם כוכבים", מספרת על עבודת פרך ... "מהרגע שהתחלתי לעבוד עם ג'קי בנינו תוכנית עבודה ומטרות מאד ברורות. אני כבר חודשיים עובדת על חומרים חדשים, מופעים מיוחדים, רפרטואר אחר ושונה ממה שהייתי רגילה ומכינה את עצמי לקהלים חדשים ומגוונים. מעבר לזה, ממש עוד רגע, נשיק את האלבום האישי שלי, וזו הגשמת חלום אמיתית."
 
את ההפקה תנהל יעל דוקרקר שגם היא מנוסה מאד בעולם המוסיקה, הזמרים וההרכבים המוסיקאליים. עד סוף השנה יושק האלבום החדש של כרמי, עם חומרים מקוריים שהיא כתבה והלחינה, בעברית ואנגלית, בהפקה מוסיקאלית של גל פדה.
 
בנוסף, לכרמי יש רפרטואר חדש ומגוון: היא שרה את הקלאסיקות הגדולות של המוסיקה, מופע חדש יחד עם פטר וורטהיימר על כלי נשיפה - שירי משוררים בעיבודים חדשים ומיוחדים של גיל זהר,
Lady C - כרמי שרה את הדיוות הגדולות של רחבת הריקודים - בליווי DJ והרכב נשפנים בניהול מוסיקאלי של ארז קינן, והחיבור של "רוקדים עם כוכבים" כרמי & גייב - במסיבת ריקודים.

 

 

(18.10.12)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©