באתר
במדריך
ראשי > פסטיבלים > פסטיבל "אבירי הלילה" נפתח בצלחה

פסטיבל "אבירי הלילה" נפתח בצלחה

פסטיבל אבירי הלילה בעתיקה 2012, יתקיים בימי חמישי הבאים, עד ה-8 בנובמבר...חוזרים לימי הביניים...

יוזמה: הרשות לפיתוח ירושלים בשיתוף משרד ראש הממשלה, משרד התיירות ועיריית ירושלים

ניהול והפקה: החברה העירונית אריאל

ניהול אמנותי: ג'קי בכר בשיתוף מאסימו אנדראולי

הפקה אמנותית ואומנים: ראש חוצות

אומנים: קבוצת אומנים ירושלמית, קבוצת אומנים מוונציה 

ניהול והפקה טכניים: גידי ליס
עוזר מנהל אומנותי: רובי כהן
מנהלת אומנותית: ענת הלטר


ביום חמישי האחרון, נפתח פסטיבל אבירי הלילה "אבירים ודרקונים" בעיר העתיקה בירושלים. אלפי מבקרים הגיעו לסייר בין המיצגים, ליהנות מהמופעים המרהיבים ולטעום מ- 500 כוסות היין שחולקו במשתה האבירים. אל המבקרים הרבים שסיירו בין מיצגי הפסטיבל הצטרפו גם ראש העיר ניר ברקת, מנכ"ל הרשות לפיתוח ירושלים, מוטי חזן, הממונה על העיר העתיקה ברשות לפיתוח ירושלים, ענר עוזרי. מנכ"ל החברה העירונית אריאל, ציון תורג'מן והמנהל האומנותי של הפסטיבל, ג'קי בכר.

המבקרים בפסטיבל נהנו מקרבות האבירים, התרשמו ממופעי הדרקונים, התלבושות המרהיבות, מופעי האש ומשתה האבירים המפואר שהתקיים ליד שולחן האבירים. ראש העיר ברקת שיתף פעולה עם המציגים עצמם ובירך את הרוכלים בדוכני השוק בעיר העתיקה.  

ראש עיריית ירושלים, ניר ברקת: "השנה הגיע מספר רב יותר של מבקרים לפסטיבל מאשר בשנים קודמות. הפסטיבל יימשך גם בשבועות הקרובים ואני מזמין את כל תושבי המדינה ליהנות מהמופעים המרהיבים של הפסטיבל בעיר העתיקה"

מנכ"ל הרשות לפיתוח ירושלים, מוטי חזן הסכים עם ברקת והוסיף כי השנה הגיעו לפסטיבל גם תיירים רבים. בנוסף הודה למר מאסימו אנדראולי על שיתוף הפעולה והבימוי עם ג'קי בכר  וציין: "משנה לשנה הפסטיבל הופך למקצועי ומפתיע יותר וזה בא לידי ביטוי בהופעות המרהיבות והססגוניות ובמיצגי הדרקונים המושקעים".

מנכ"ל החברה העירונית אריאל, ציון תורג'מן: "פסטיבל האבירים הוא חלק מהעשייה התרבותית העשירה שנעשית בשנים האחרונות בעיר העתיקה. משנה לשנה אנו משקיעים מאמצים רבים על מנת להעשיר את הפסטיבל ולשמור על התדמית שלו כפסטיבל ססגוני, מהנה ועשיר המתאים לכל המשפחה."

שיתוף פעולה אומנותי חשוב, מתקיים בין קרנבל המסכות האיטלקי מוונציה ופסטיבל אבירי הלילה בעתיקה - אבירים ודרקונים: האמן האיטלקי המפורסם מאסימו אנדראולי, אחד ממנהליו האומנותיים המובילים של פסטיבל המסכות בוונציה, לוקח חלק בניהול האומנותי של הפסטיבל. בפסטיבל תופיע קבוצת אמנים גדולה מוונציה שתבצע לצד אמנים ישראליים מגוון מרהיב של הופעות, ריקודים עתיקים, קרבות אבירים ועבודה עם מסיכות.
 
פסטיבל אבירי הלילה בעתיקה 2012, מידי יום חמישי בחודשים אוקטובר נובמבר, החל מתאריך 18באוקטובר ועד 8 בנובמבר, בין השעות 18:00- 23:00.

 

 

(23.10.12)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©