באתר
במדריך
ראשי > שיווק, פרסום ומרקום > ארטרא משיקה אתר חדש

ארטרא משיקה אתר חדש

חברת ארטרא השלימה בימים אלו את תהליך המיתוג של החברה עם השקת האתר החדש...

חברת ארטרא, שהשיקה לא מכבר לוגו חדש, השלימה בימים אלו את תהליך המיתוג של החברה עם השקת האתר החדש. חברת ארטרא, המובילה את תעשיית ארגון הכנסים, האירועים והתערוכות הבינלאומיות בישראל, ושירותי תיירות נכנסת ויוצאת, מתחדשת לרגל 30 שנות פעילות מוצלחות בתעשייה.

 

ליאור גלפנד, מנכ"ל החברה:"עם הגיענו ל- 30 שנות פעילות בתחום, קיבלנו החלטה להיכנס לתהליך מיתוג מחדש, שיציג כבר מהלוגו את החזון שלנו לשנים הקרובות. התהליך כלל מיתוג, בניית אתר חדש ומעורבות בתחום הרשתות החברתיות. אנו גאים על התוצאה ומזמינים אתכם להתרשם ולהיות חלק מהמשפחה שלנו".


אתר ארטרא הקיים באנגלית ובעברית, מכיל מידע תדמיתי על שירותי החברה הכוללים, כמו גם תכנים עדכניים על פעילות החברה לרבות חדשות, לוח אירועים וגלריית תמונות. באתר תוכלו לפגוש מקרוב את הצוות המקצועי שלנו, להיכנס לאתרי הכנסים ולהירשם לניוזלטר.

 

על המיתוג של ארטרא


המיתוג מחדש של ארטרא משקף את רוח החברה - חדשנות ורעננות לצד יציבות ומקצועיות. הלוגו בנוי ממספר ממשקים היוצרים נקודת מפגש אחת וממחיש את העובדה שארטרא משמשת בית לכל השירותים והפתרונות הנדרשים לארגון והפקת כינוס, אירוע או תערוכה מוצלחת, הכל תחת קורת גג אחת. הצבע הנבחר ללוגו משדר אף הוא עדכניות ומעביר את המסר של הישראליות יחד עם הבינלאומיות, כשניתן אף להבחין בסמל מגן דוד הנוצר בנקודת המפגש בלוגו. השימוש בצבעים ובמסר של הלוגו עולים בקנה אחד עם ערכי החזון של ארטרא, להוביל את תחום ארגון הכינוסים הבינלאומיים בישראל, בשילוב מתן שירותי תיירות כוללים.

לכניסה לאתר החדש - לחצו כאן


(14.11.12)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©