באתר
במדריך
ראשי > תערוכות > פסטיבל SO FRENCH SO GOOD

פסטיבל SO FRENCH SO GOOD

פסטיבל So French so good, פסטיבל שפים צרפתיים, יתקיים לראשונה בישראל וימשך שבוע ימים. ביוזמת שגירות צרפת בישראל והשף של שגריר צרפת בארץ...

פסטיבל שפים צרפתיים ראשון בישראל יתקיים תחת הכותרת So French so good. את הפסטיבל יוזמת שגרירות צרפת בישראל והשף של שגריר צרפת טיבו ברה ובאמצעות המכון הצרפתי בישראל ubifrance והמחלקה הכלכלית של שגרירות צרפת.

לפסטיבל תגיע נבחרת של 11 שפים מובילים מצרפת שבמשך שבוע יבשלו ביחד עם שפים ישראלים במסעדות בתל אביב ובירושלים, ישתתפו בפורום גסטרונומיה במכון הצרפתי בתל אביב, יקיימו כיתות שף וסדנאות בישול לקהל הרחב, יערכו קורסים מקצועיים לבישול יקיימו מפגשים לימודיים עם תלמידי בתי ספר ויערכו סיורי אוכל ברחבי הארץ. במסגרת הפסטיבל תתקיים הפרימיירה של הסרט "הטבחית של הנשיא" המבוסס על סיפורה האמיתי של דניאל דלפק הטבחית של הנשיא לשעבר פרנסואה מיטראן בארמון אליזה, דלפק תגיע כאורחת הפסטיבל. בין האירועים הנוספים יתקיים יריד ספרי קולינריה ובישול, טעימות יינות ותערוכת צילומי אוכל מרהיבים תחת הכותרת art &food מהפסטיבל הבינלאומי לצילום קולינארי בצרפת. התערוכה תוצג בחלל "הבועה" במכון הצרפתי בתל אביב כמו כן תוצג במכון הצרפתי בחיפה ובנצרת ובמבחר מסעדות המשתתפות בפסטיבל.


לפרטים נוספים

   

So French so good פסטיבל שפים צרפתיים בישראל,  שבוע גסטרונומיה צרפתי 4-8 בפברואר 2013.

 

 

(31.01.13)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©