באתר
במדריך
ראשי > אירועים > פסח: מפעל המחזור של קוקה קולה

פסח: מפעל המחזור של קוקה קולה

פרומרקט תפיק גם השנה את Coca-Cola recycling factory.
"מפעל המחזור" יוקם בלב מפעל הייצור בבני ברק ויציע פעילות חוויתית  לכל המשפחה במהלך חול המועד פסח...

הפקה: פרומרקט 

 

חברת קוקה-קולה ישראל תקיים בחג הפסח הקרוב את האירוע הגדול ביותר של החג: מפעל המחזור - Coca-Cola Recycling Factory. במסגרת הפעילות תקיים קוקה-קולה, לראשונה בתוך מפעל הייצור שלה בבני ברק, "מפעל מחזור" שימחיש למבקרים בזמן אמת ובאמצעות מכונות משוכללות אילו דברים נפלאים נוצרים כשממחזרים. כך לדוגמא, יוכלו ליהנות המבקרים ממכונה שתהפוך פקקי בקבוקים לצלחות מעופפות, ממכבש מיוחד שיהפוך פחיות לתליוני צעצוע לצד מגוון אטרקציות נוספות.

 

יצוין כי כל הפעילויות ישלבו הפעלה אקטיבית של הילדים ושילובם בהליך היצירה, ובסיום כל פעילות יקבלו המבקרים את היצירות הממוחזרות שייווצרו כמתנה למזכרת.
 
זו השנה השלישית ברציפות שקוקה-קולה משקיעה משאבים רבים ביצירת פעילויות רבות משתתפים לקידום נושא המחזור, וזאת כחלק מאסטרטגיית אחריות סביבתית כוללת במטרה להעלות את המודעות של הציבור לחשיבות הנושא, כמו גם לעודד אותו למחזר. בשנת 2011 הקימה קוקה-קולה את "חנות המחזור של קוקה-קולה" במתחם התחנה בתל-אביב ובשנה שעברה קיימה את אירוע "הספארי הממוחזר של קוקה-קולה" בפארק המחזור חירייה – אירוע אשר משך אליו עשרות אלפי מבקרים וזכה להצלחה מרובה.


טל רבן, מנכ"ל קוקה-קולה ישראל: "קוקה-קולה ישראל ממשיכה בקידום והעלאת המודעות לנושא הסביבתי. מזה שנים רבות החברה מנהלת מדיניות סביבתית במפעל, ובשלוש השנים האחרונות אף פועלת במטרה לעודד מחזור אריזות בקרב הקהל הרחב תוך הדגשת התועלת והפשטות שבפעולה זו, כמו גם הדרכים בהן ניתן להפוך את המחזור מתהליך טכני פשוט לחוויה שונה ומרגשת. אנו גאים להמשיך את המסורת גם השנה, ולהפיק אירוע רב משתתפים לקידום נושא המחזור. אנו מאמינים שכשממחזרים, מחזירים אהבה לסביבה".

מיקום הפעילות: מפעל קוקה-קולה, רחוב כהנמן 129, בני-ברק.
הגעה: חניון אוניברסיטת בר-אילן, שם ניתן לחנות. היציאה למפעל באמצעות שאטלים ייעודיים שייצאו וישיבו את המבקרים מדי 15 דקות.
תקופת הפעילות: חול מועד פסח 24.3-3.4
שעות פעילות: 08:15-21:30 / ערב חג שני 07:45-12:30
השתתפות: הכניסה לפעילות מותנית בהרשמה מוקדמת באתר האינטרנט . ומתאימה לכל המשפחה.
מחיר: ללא תשלום, בתמורה לבקבוק / פחית ריקים לכל משתתף.

 

 

(18.03.13)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©