באתר
במדריך
ראשי > מעורבות חברתית > דיוקן הנשיא פרס מכוסות קפה

דיוקן הנשיא פרס מכוסות קפה

לכבוד יום הולדתו ה90 של הנשיא פרס הוקם הדיוקן של הנשיא באמצעות מוזאיקת ענק של כוסות קפה ג'יקובס. הפסיפס הענק, ממוקם בנמל ת"א, הוא מכיל כ-6000 כוסות...

מותג הקפה ג'ייקובס, ממשיך את המחווה הבינלאומית והייחודית שהוא עורך למנהיגים הגדולים, הדגולים והנערצים בעולם – ומקים מיצג ענק של דיוקנו של הנשיא שמעון פרס לכבוד יום הולדתו ה-90, העשוי כולו מכוסות קפה. המסורת החלה עם הוקרה למנהיג ענק אחר – נשיא דרום אפריקה ולוחם החופש - נלסון מנדלה, בעת הגיעו לגיל 92.

לצורך כך, הקים  קפה ג'יקובס, מתחם הפנינג ענק בנמל ת"א, במרכזו אומן מיוחד, שיצר את דיוקנו של הנשיא שמעון פרס במוזאיקת (פסיפס) כוסות קפה, ובאמצעות גווני הקפה השונים, היוצרים את המראה המרהיב.

יתרה מזו, לכבודו של הנשיא, קיימת הכוונה, לנפץ את שיא גינס הרשמי של מוזאיקת הקפה, העומד על 5,642 כוסות קפה, שנקבע בהוואי ונשא את דמותו של אלביס פרסלי וזאת באמצעות יצירת תמונתו של מר שמעון פרס ע"י כ-6000 כוסות. נציגי גינס, שיגיעו למקום – צפויים לאשר את השיא. הציבור מוזמן גם לכתוב ברכות אישיות לנשיא שיאוגדו בספר מהודר שיימסר לבית הנשיא.

צפו איך יצרו את דיוקן נלסון מנדלה


Jacobs, מחבר אנשים לקפה טוב

 

הפעילות וההפנינג צפויים לפעול החל מיום ד' ה- 5.6 ולמשך שלושה ימים במתחם נמל ת"א. לצד מוזאיקת הענק, יפעל בית הקפה שיציע  משקאות קפה, חמים, קרים ואייס, מבוססים קפה ג'יקובס – במחירים מיוחדים- כאשר כל ההכנסות מן המכירה יוקדשו למען עמותת "דן אב-שלום", המתמחה במתן שרותי שיקום במעגל החיים הנורמטיבי לאוכלוסייה צעירה וכן סדנאות ציור עם קפה למבוגרים, לצד הצגות ופעילויות חווייתיות לילדים - ללא תשלום.

האירוע שהופק על ידי משרד ההפקות SWISS, ילווה ע"י משרד הפרסום JWT בתקשור באינטרנט, ברדיו, ובשלטי חוצות וע"י משרד יח"צ שטרן אריאלי. בחודשיים הקרובים קראפט תשקיע כ 2.5 מיליון ש"ח במותג Jacobs.

עפרה למפרט, מנכ"לית קראפט פודס ישראל: "קפה ג'יקובס, שם לעצמו בעולם מטרה - להצדיע למנהיגים הדגולים והגדולים הפועלים בייננו ומציבים את הסטנדרט הגבוה ביותר בכל הנוגע לפעילות למען עמם וקידום השלום הפנימי והחיצוני. אנו גאים, שאחרי הכנת דיוקנו של נלסון מנדלה, נפלה בזכותנו, להקים את הדיוקן השני לכבוד הנשיא הישראלי ולהצדיע לו לכבוד יום ההולדת ה-90 שלו ואנו מזמינים את כלל הציבור, לבוא, להצדיע, לברך, לסייע בשבירת שיא גינס ולהתרשם מן המיצג הענק לכבוד הנשיא".(06.06.13)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©