באתר
במדריך
ראשי > פסטיבלים > פסטיבל תרבות הרחוב הבינלאומי במודיעין

פסטיבל תרבות הרחוב הבינלאומי במודיעין

פסטיבל תרבות הרחוב הבינלאומי ה-10 יתקיים בעיר מודיעין וימשך שלושה ימים. במסגרת הפסטיבל יתקיימו אירועי אליפות הארץ בברייקדנס, אליפות סקייטבורד, ריקודי רחוב ועוד...

הפקה: דביר רוזן - S-A-P, עיריית מודיעין - אגף תרבות ואירועים 


פעם בשנה מגיעים אומני תרבות הרחוב, הישר מהרחוב לפסטיבל בעיר מודיעין. הפסטיבל הינו הזדמנות לבוא ולראות אומנות תרבות רחוב אותנטית שהיא חלק מתרבות רחוב עולמית אורבאנית של ספורט, אקסטרים, שירה, מוזיקה וציור.

האירוע המרכזי בפסטיבל – Battle Of The Year ("קרב השנה") - אליפות ישראל בברייקדאנס לשנת 2013 !
תחרות בעלת שם עולמי שחוגגת 23 שנות פעילות, ניתן להגדירה כליגת האלופות של הברייקדאנס. השנה האולפנים ההוליוודים אף הכירו בחשיבותה ולקראת סוף השנה יצא שובר קופות הוליוודי בתלת מימד שמציג את קרבות הריקוד. האירוע בישראל מהווה את מוקדמות אליפות העולם, הזוכים ייצגו את ישראל בגרמניה באוקטובר השנה מול ההרכבים והרקדנים הטובים בעולם.

 

התחרות בישראל מושכת הרכבי ברייקדאנס רבים מכל קצוות המדינה, כל הרכב מכין מופע מושקע והעולים לגמר מתחרים ביניהם בקרבות ברייקדאנס עתירי כוח ועוצמה שמטרתם זכייה בתואר היוקרתי של אלופי ישראל. התחרות הפכה למסורת שבה נותנים במה לרקדנים צעירים והזדמנות להגשים חלום בייצוג מדינתם בפני כל העולם, את הרקדנים הצעירים מגיעים לשפוט שופטים בינלאומיים מהארגון העולמי.

היום הראשון (29.7.13 החל מ- 18:00) – אליפות ישראל בברייקדאנס (יחידים) ומופעי תיאטרון מיוחדים
אליפות ישראל בברייקדאנס ליחידים עם רקדנים מכל רחבי הארץ, בה יוכרז על אלוף ישראל שייסע לייצג אותנו בגרמניה, מופעי תיאטרון מארה"ב של להקת "ורסה סטייל" ומופע מאוסטריה "180 מעלות"  המשלב ריקוד ברייקדאנס וקלאסי.

היום השני  (30.7.13 מ- 18:00) – "יום האקסטרים" - אליפות סקייטבורד ארצית ותחרות סטריט-בול
היום השני של הפסטיבל יתקיים בפארק האקסטרים במודיעין ויעסוק כולו באומנויות האקסטרים של תרבות הרחוב: תחרות סקייטבורד ארצית ותחרות סטריט בול.

היום השלישי (31.7.13 מ- 18:00) – "יום ריקודי הרחוב" אליפות ישראל בברייקדאנס (הרכבים), מתחמי אומנויות רחוב
היום האחרון של הפסטיבל יעסוק כולו בריקודי הרחוב ויהיה מסיבת רחוב אחת גדולה. האירוע המרכזי שינעל את הפסטיבל - אליפות ישראל בברייקדאנס להרכבים. בנוסף יתקיים מתחם מעגלי ברייקדאנס, מתחם ריקודי הרחוב שבו יוצגו כל הז'אנרים השונים שצמחו ברחוב, מתחם קפוארה, מתחם פארקור (ההרכב הישראלי I.P.T) עם במות מיוחדות, קיר גרפיטי ענק בלייב ומתחם חולצות אייר בראש.

 

כל היום ילווה במוזיקה שכוללת: ראפ, ביטבוקס והופעות שונות, מתחם הפעלות לקהל הרחב וסדנאות אומן עם האומנים המובילים מחו"ל אשר ישפטו גם בתחרות. שופטי תחרות הברייקדאנס הארצית הם: בי בוי ג'וניור הצרפתי שנחשב לאחד מרקדני הברייקדאנס המובילים בעולם, בי בוי אלכס מאוסטריה ובי בוי אם-פוקט מארה"ב.

אליפות ישראל בריקודי היפ הופ להרכבים במסגרת פסטיבל כרמיאל 25.7.2013 בשעה 23:55
האליפות מפגישה את טובי רקדני ההיפ הופ מרחבי ישראל ונותנת במה וחשיפה לסטודיואים המתמחים בריקודי היפ הופ בפני אלפי אוהבי מחול וריקוד מרחבי הארץ. באליפות ישתתפו רקדני היפ הופ מקצועיים שבה הם יפגינו את יכולתם וכישוריהם בפני שופטים מחו"ל ומישראל.

 

לפרטים נוספים

 

פסטיבל תרבות רחוב הבינלאומי,  29-31 ביולי 2013, מתחם היכל התרבות (רחוב עמק דותן 49), מודיעין. 

 

 

(29.05.13)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©