באתר
במדריך
ראשי > אירועים > כנס בוגרים - 60 שנה לביה"ס לרוקחות

כנס בוגרים - 60 שנה לביה"ס לרוקחות

אינוויז'ן הפיקה את כנס הבוגרים לציון 60 שנה לבית הספר לרוקחות של האוניברסיטה העברית בירושלים...

הפקה: אינוויז'ן שיווק חווייתי

ניהול לקוח: עידית לוי
הגברה ותאורה: טייכמן
הקרנה: קולשר
קייטרינג: קונספט
בינוי: מונדו במות
רישום: מיינט
צילום: פבי
ניהול אומנותי: שירה בראשי

 
בשנת 1953 נוסד ביה"ס לרוקחות של האוניברסיטה העברית בירושלים. במשך 60 שנה הכשיר בית הספר רוקחים וחוקרים תוך כדי חתירה בלתי פוסקת למצוינות אקדמית מחקרית. את יובל ה-60 ציין ביה"ס לרוקחות באירוע חגיגי בקרית אדמונד ספרא של האוניברסיטה העברית בגבעת רם.
 
בין משתתפי הכנס היו: נציגי ציבור הרוקחים, מגר' זבולון תומר, מגר' דוד פאפו, מגר' אריאל אורבוך, ד"ר אייל שוורצברג, נציגי ביה"ס לרוקחות: פרופ' שמעון בניטה, פרופ' אברי רובינשטיין (יו"ר), פרופ' שמעונה יוסלסון-סופרסטיין, פרופ' אמנון הופמן, פרופ' פיליפ לזרוביץ ומר אלדד יפה ונשיא האוניברסיטה העברית פרופ' מנחם בן ששון.
 
הכנס נפתח בפאנלים מקצועיים שנגעו בנושאים רלוונטיים ומעניינים; בית המרקחת היום ומחר, יועץ רוקחי-קליני והמחקר הרוקחי האקדמי במאה ה21. 
 
הערב המשיך במפגש מחזורים מרגש במיוחד שבו הבוגרים נפגשו עם עמיתיהם מהמחזורים הראשונים של בית הספר עד לסטודנטים של היום. במפגש המחזורים התקיים הקוקטייל.
 
בחלקו האחרון של הכנס האורחים נהנו מפרק בימתי הכולל פאנל בשיתוף מייסדי בי"ס הנחייה ומופע סטנד אפ של שלמה בראבא  והופעה של להקת העבריים מדימונה שסחפו את הקהל עם אנרגיות שבית הספר לרוקחות לא חווה 60 שנה....
 
שותפים של הכנס: טבע, אוניפארם, סופר-פארם, Yissum, Rafa Immune Pharmaceuticals, סלא, Arkin Holdings Perrigo,  שבתאי דיקשטיין, משפחת תא-שמע.

 

 

(09.07.13)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©