באתר
במדריך
ראשי > מעורבות חברתית > אירוע 'מנה בוורוד' - חודש המודעות לסרטן

אירוע 'מנה בוורוד' - חודש המודעות לסרטן

אימג'ין גרופ הפיקה את האירוע "מנה בוורוד" עבור חברת אסתי לאודר ישראל שנתנה חסות על הפעילות הנערכת בארץ בנושא העלאת המודעות לסרטן השד...

הפקה: אימג'ין גרופ

גם השנה יציינו ברחבי העולם את חודש המודעות לסרטן בחודש אוקטובר. חברת אסתי לאודר–ישראל אשר לקחה חסות על הפעילות הנערכת בארץ בנושא העלאת המודעות לסרטן השד, ערכה את אירוע ההשקה במוזיאון תל אביב בפרויקט ייחודי תחת השם "מנה בוורוד".

 

אסתי לאודר-ישראל שבשנים האחרונות האירה בניינים ברחבי הארץ באור ורוד, החליטו השנה בשיתוף עם האגודה למלחמה בסרטן, לגייס את טובי השפים בארץ לטובת הנושא ואתגרו אותם להכנת מנת דגל בצבע ורוד. בין השפים המשתתפים בפרויקט ניתן למצוא את שאול בן אדרת, שגב משה, מאיר אדוני, תמר כהן צדק, יונתן רושפלד ועוד. השפים קיבלו חופש מוחלט ביצירת מנה ורודה, שמשקפת את הבישול האישי שלהם והמנות שצולמו על ידי צלם האוכל דן לב הוצגו אתמול בתערוכה במוזיאון תל אביב לאמנות, בערב חגיגי אשר הפיקה אימג'ין גרופ.


האירוע, שהפקתו החלה בשעות הבוקר המוקדמות, עוצב בצבעי הוורוד, במתחם פוזרו ספות מעוצבות וכריות וורודות וסידורי הפרחים עוצבו כולם בצבעי חודש המודעות לסרטן. תמונות המנות ניתלו על הקירות כיצירות אמנות והמבקרים באירוע יכלו להתרשם ואף לרכוש אותן.


המנות יוגשו לאורך כל חודש אוקטובר במסעדות השפים כאשר אחוז ממכירות המנות יועברו כתרומה לאגודה למלחמה בסרטן.

 

 

(01.10.13)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©