באתר
במדריך
ראשי > פסטיבלים > נובמבר: פסטיבל הפסנתר של תל אביב 2013

נובמבר: פסטיבל הפסנתר של תל אביב 2013

פסטיבל הפסנתר של תל אביב, החוגג 15 שנה לקיומו, יתקיים בחודש נובמבר בהשתתפות יותר מ- 180 אמנים, נגנים ומוסיקאים, בהפקת עיריית ת"א, "המון ווליום וזאפה... 

הפקה: המחלקה למופעים בעיריית תל אביב- יפו, "המון ווליום" ו"זאפה".
מנהל הפסטיבל: שבי מזרחי, סגן מנהל אגף התרבות והאמנויות ומנהל המחלקה למופעים
מנהלת אמנותית: אתי אנטה-שגב
קרדיט צילום: אריאל בשור


יותר מ- 180 אמנים, נגנים ומוסיקאים יקחו השנה חלק בפסטיבל הפסנתר של תל אביב, עם יותר מ -40 מופעים, בימה חדשה למופעי אמונה ומוסיקה יהודית (מרכז ברודט בשיתוף בית אבי חי) ופריסת אולמות הכוללת את מרכז ענב לתרבות, תאטרון גשר (נגה) - יפו ומרכז סוזן דלל על מגוון מתחמי ההופעות שלו.

האמנים, היוצרים, המוסיקאים והשחקנים המשתתפים בפסטיבל הפסנתר יופיעו בשילובים שונים, יארחו ויתארחו, יופיעו לבד וכחלק מהרכבים והפקות מקוריות ומיוחדות.

שבי מזרחי מנהל מחלקת המופעים בעיריית תל אביב –יפו:
"פסטיבל הפסנתר, חוגג השנה 15, מתחילת דרכו היה הפסטיבל בעל אפיון ייחודי ועמד בשורה אחת עם פסטיבל הג'אז במרכז הפעילות האמנותית של המחלקה למופעים. עם השנים יצאו ממנו מיטב המופעים והמשיכו את דרכם לבימות בכל רחבי הארץ כמו גם אמנים חדשים ומתחילים שהפסטיבל נתן ונותן להם חשיפה ראשונה וגאה לראותם עולים ופורחים בשדה המוסיקה בישראל. השנה פותח הפסטיבל את דלתותיו לראשונה למגוון מופעי אמונה ומוסיקה יהודית כחלק ממגנה ורצון להגיע לקהלים נוספים ולשקף מגמות ותכנים  במוסיקה הישראלית העכשווית."
 
לאתר הפסטיבל  

 

פסטיבל הפסנתר של תל אביב 2013, ב- 5-9 בנומבר 2013.

 

(10.10.13)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©