באתר
במדריך
ראשי > אירועים > אירוע השקת ערוץ i24news

אירוע השקת ערוץ i24news

ערוץ החדשות הבינלאומי i24news, המשדר חדשות מישראל לעולם בשלוש שפות, הושק אמש רשמית באירוע רב משתתפים, בהם שרים, חברי כנסת, שגרירים, אנשי עסקים ואנשי תקשורת, בהפקת עפר קליין...

הפקה: אידאה – עפר קליין
קייטרינג: תלתן

אירוע השקת ערוץ i24news, התקיים בהאנגר 1 בנמל יפו שמשמש גם כסטודיו של הערוץ. האירוע התקיים בהפקת עפר קליין, עם הקייטרינג האנין של תלתן. בין הנוכחים היו השר סילבן שלום ורעייתו ג'ודי, שגרירי המדינות השונות בישראל, בכירי עולם העסקים, אנשי רגולציה וצמרת התקשורת בישראל. 

 

בתחילת הערב עלה לנאום איש העסקים פטריק דרהי, מתורמיו המרכזיים של הערוץ ואמר: "אנחנו חיים יהודים וערבים, אחד לצד השני, במציאות של מלחמה ושלום, פחד ואושר, אף אחד מהדברים הללו לא הוצגו בתקשורת הבינלאומית, מכאן הצורך לערוץ חדשות בינלאומי אמיתי ואובייקטיבי שישקף את החיים במזרח התיכון. אני גאה שלא פחות מ - 25 משפחות בראשותו של המנכ"ל פרנק מלול, עשו עלייה לטובת הקמת הערוץ והיום הם ישראלים לכל דבר. ככל שצפיתי בחדשות בתקשורת הבינלאומית, כך נחשפתי לעיוות האמת. במשך שנים עוצבה דעת הקהל העולמית על ידי המידע שדווח על ידי ה – BBC, CNN ואל ג'זירה, והיה ברור שישנו צורך אמיתי להקמת גוף חדשות בילנאומי שיתן ויביא את התמונה האמיתית מהמזרח התיכון."

 

ערוץ הטלוויזיה החדש הינו המיזם החדש של פטריק דרהי, בעל השליטה ב- HOT ומי שמחזיק בעסקי תקשורת בעולם, שהחליט להזרים עשרות מליוני דולרים לערוץ החדש, שילחם על תדמיתה של ישראל בעולם. הערוץ משדר חדשות בשלוש שפות באנגלית, צרפתית וערבית. שאיפת הערוץ להיות ערוץ טלוויזיה בינלאומי, לעת עתה רוב הצופים הינם מהקהילה היהודית בעולם.

 

 

 

(06.11.13)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©