באתר
במדריך
ראשי > אירועים > TERRAVINO 2013 - אירוע היין הבינלאומי

TERRAVINO 2013 - אירוע היין הבינלאומי

TERRAVINO 2013 אירוע היין הבינלאומי החשוב ביותר בישראל יוצא לדרך ויתקיים החודש במלון קראון פלזה בירושלים...

הפקה: חיים גן, איש הענבים
   
למעלה מ- 700 יינות וכוהלים, מ-40 מדינות מרחבי העולם, 30 שופטים מהחשובים בעולם, 3 ימי שפיטת יין, טקס חלוקת פרסים יוקרתי, וסופ"ש שלם של תענוגות בפסטיבל היין והגורמה המוביל של ישראל.


TERRAVINO 2013- תחרות היינות והכוהלים הבינלאומית בהפקת "איש הענבים" יוצאת לדרך. זוהי השנה ה-8 בה מתקיימת תחרות טרהוינו, אשר הפכה זה מכבר לשם דבר בתעשיית היין הבינלאומית והמקומית. השנה התחרות תתקיים כבשנים האחרונות באווירת ירושלים המיוחדת - במלון קראון פלזה ירושלים.

בתחרות השנה צפויים להשתתף למעלה מ-700 יינות וכהלים, אשר יגיעו מכ-40 מדינות ברחבי העולם, ביניהן מעצמות יין מובהקות כמו צרפת, איטליה, ספרד, גרמניה, ארה"ב, אוסטרליה ודרום אפריקה. צוות השופטים ימנה כ- 35 טועמי יין מהחשובים בעולם. עוד ייטלו חלק באירועי התחרות בכירי עיתונאי הגורמה והיין מכל העולם, ודמויות מפתח בתעשיית היין, הגורמה וסגנון חיים כמו גם בכירי טועמי היין בישראל ויננים בכירים.

 

התחרות מפוקחת על ידי ארגון היין והגפן הבין ממשלתי o.i.v. ראש המשלחת הבינלאומית יהיה מר יאן ג'ובאן, סגן נשיא הארגון. לתחרות ניתנה חסות של ארגון כתבי היין הבינלאומי wawwj. מר שגיא קופר הינו מנהל פאנל השופטים הישראלי ומפקח התחרות הישראלי לצד נציג ה o.i.v. משרד עו"ד ויזנברג מונה כיועץ המשפטי של התחרות.

טרהוינו הינה חלון הראווה של יינות ישראל לעולם וישראל בפרט. הניסיון של שנים עברו מלמד שההשתתפות בטרהוינו תורמת לתדמית ולמכירות של כל היקבים הנוטלים בה חלק, ומהווה עבורם מנוף שיווקי עצום. בנוסף ליוקרה בהשתתפות בתחרות הבינלאומית, זו הזדמנות מיוחדת במינה למפגש בלתי-אמצעי בין היינות הישראליים והאנשים שמאחוריהם, ובין צמרת ענף היין העולמית.
 
סופשבוע טרהוינו חוויית היין, האוכל והחיים הטובים

 12-14/12/2013

 

סופשבוע היין המוביל של ישראל יתקיים גם השנה בסוף השבוע הנועל את אירועי התחרות. הפסטיבל מציע לקהל הרחב שוחרי היין והחיים הטובים סופ"ש חווייתי, עשיר ומהנה הכולל את הסדנא הייחודית לטרהוינו "טעימה שיפוטית (אומנות הטעימה השיפוטית) של יינות מתחרות TERRAVINO"; טעימות נושא ; הרצאות ומפגשים בהשתתפות שופטי התחרות הבינלאומיים, ייננים ישראלים מובילים ודמויות מפתח בעולם הגסטרונומיה הישראלי ומסיבות אל תוך הלילה עם חברים.  

לראשונה בישראל-פסטיבל  יין חורפי טועמים זהב בירושלים

 19/21/12/2012


היינות הזוכים יזכו לחשיפה ראשונה באירוע חדש וייחודי, פסטיבל יין חורפי "טועמים זהב בירושלים" שיתקיים במתחם התחנה הראשונה בסוף השבוע האחרון של חמשושלים - 19-21.12.13.
האירוע ראשון מסוגו בישראל, יציע במהלך שלשת ימי הפסטיבל טעימות ממגוון המשקאות שהשתתפו בתחרות וזכו במדליות.

חברת איש הענבים, מפיקת התחרות, נוסדה על מנת לקדם את תרבות היין בישראל ולסייע להציב סטנדרטים של איכות בתחום. חזון לא פחות חשוב, הוא לסייע למוסדות יין להציע את היינות הטובים ביותר, ולצרכני יין למצוא את היינות המתאימים ביותר עבורם. באיש הענבים עובדים יחד עם עסקים בתחום היין- יקבים, ייננים, מסעדות ובתי מלון במתן יעוץ והדרכה.

איש הענבים שותפים בארגון תערוכת היין הגדולה בישראל הנערכת אחת לשנתיים – ISRAWINEXPO הכוללת את מיטב היקבים והיינות בישראל ובעולם. תחרות היין היוקרתית TerraVino תחרות שמן הזית TerraOlivo ותחרות הבירות הבינלאומית BIRA. כל התחרויות נשפטות על ידי מומחים מקומיים ובינלאומיים על מנת לקבוע מי הם היצרנים האיכותיים ביותר בתחומם.

מפיק התחרות - חיים גן, איש הענבים: "תחרות היינות הבינלאומית טרהוינו שמה לה כמטרה לקדם את תעשיית היין בתוך ישראל ואת יוקרת תעשיית היין הישראלי בעולם. היינות המשתתפים בתחרות מגיעים מעשרות מדינות שונות, ביניהן המדינות המובילות בתעשיית היין העולמית - אמירה ברורה הטומנת בחובה הכרה כלל עולמית בתעשיית היין הישראלית כמעצמת יין בפני עצמה".


TERRAVINO 2013 אירוע היין הבינלאומי, מלון קראון פלזה ירושלים, 14-09 בדצמבר 2013.

 

 

(03.12.13)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©