באתר
במדריך
ראשי > אירועים > אירוע משפחות בחנוכה

אירוע משפחות בחנוכה

אירוע חנוכה צבעוני התקיים לחברה גדולה באחוזת סנדרין, בהפקת סיגל טל לעוף רחוק, צפו מי עשה מה...

הפקה: לעוף רחוק
מיקום: אחוזת סנדרין
סדנאות ותכנים: כנרת הפקות
עיצוב: HEDONISM
תפאורה: להבות
הגברה: גבאי
תקליטן: אוהד ברכה
שחקנים: הגובהטרון
הנחייה: אודי פישר
גימיק אופניים: מותק מתוק באירוע
צילום: ליאור רוטשטיין, סיגל טל
גרפיקה: לי אלמן עוזייר
 

חב' סיגל טל לעוף רחוק הפיקה אירוע משפחות לכבוד חג חנוכה, לאחת מלקוחותיה הגדולים של החברה. האירוע היה מגוון וענה על צרכיהם המגוונים של כלל עובדי החברה - בין אם מדובר במשפחות עם ילדים ובין אם מדובר בצעירים ומבוגרים ללא משפחות. המטרה הייתה ליצור אירוע שהעובדים ידברו עליו זמן רב ושישאיר טעם מתוק בפה, וגם יכניס את המשתתפים לתחושה שהם חלק מאגדה מתוקה ומהנה.

האירוע שהתקיים תחת הכותרת 'מותק של חנוכה - כניסה לעולם של צבע, הנאה והרפתקה', נערך באחוזת סנדרין. אחוזת סנדרין התגלתה כמתחם המושלם לאירוע עם תפריט מזון משובח, אך מעבר לכך, הצוות שלה התגלה כצוות שמוכן לעשות הכל כדי שהלקוחות ייצאו מרוצים. התפאורה לאירוע הוקמה ע"י חברת 'להבות', התוצאה היתה הרבה מעבר לדימיון וכללה פטריות ענק אדומות, שבילים עם שיחים בשלל צבעים, פרחים רב ראשיים ועוד. בלב התפאורה הוקם הבית של עמי ותמי, שמתוכו יצאה מכשפה שבחשה את הילדים בסיר ענק. עיצוב האירוע הופקד בידיו האמונות של טל חורש מחברת HEDONISM.

 

במתחם שולבו סדנאות מגוונות של יוגה צחוק, סדנה להכנת קאפקייקס, הנשים הצעירות והמבוגרות נהנו מציורי פנים ואף ציורי ציפורנים ועוד שלל הפתעות.

 

(08.12.13)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©