באתר
במדריך
ראשי > תערוכות > מדיה דיגיטלית בביתן ברמד בתערוכת WATEC

מדיה דיגיטלית בביתן ברמד בתערוכת WATEC

סטודיו בריז אנימציה, פיתח את הקונספט לסרט התדמית של חברת ברמד והיה אחראי על הפקתו, כמו גם על פתרונות השיווק הדיגיטליים שהוקרנו בביתן החברה בתערוכת WATEC...

הפקת סרט תדמית: בריז אנימציה

 

חברת ברמד הציגה לאחרונה את קו המוצרים שלה, במסגרת תערוכת Watec 2013 לטכנולוגיות מים ובקרת סביבה שהתקיימה בגני התערוכה בתל-אביב. בריז אנימציה, סטודיו ליצירת תוכן ויזואלי, פיתח את הקונספט לסרט התדמית של החברה והיה אחראי על הפקתו, כמו גם על פתרונות השיווק הדיגיטליים שהוקרנו בביתן ברמד במהלך האירוע.


חברת ברמד מתמחה בתכנון מגופים ושסתומי אוויר המיועדים לשלושה סגמנטים: השקיה, הולכת מים ומערכות כיבוי אש. סרט התדמית החדשני מדגיש את האתגרים הניצבים בפני תעשיית המים לצד הפתרונות המתקדמים שמציעה החברה. מעבר לכך, הסרט מצליח להעביר את תחושת המחויבות האישית של עובדי החברה ולעורר הזדהות בקרב הצופים.
לצפייה בסרטון התדמית


בהתבסס על מחקר שיווקי יסודי מקדים שערכה בריז אנימציה, הוחלט להדגיש בסרט שני מסרים מרכזיים: הידע המקיף של ברמד בתחום בקרת המים בשילוב עם יכולותיה לספק פתרונות יעילים. מסרים אלו קיבלו משנה תוקף הודות לאלמנטים מרשימים של אנימציה ותלת-מימד ששזרה בריז אנימציה בסרטון. ואכן, מבקרים רבים נמשכו לביתן שצויד גם בעמדות מגע שהציגו אמצעים שיווקים וקטלוגים אינטראקטיביים מבית בריז אנימציה. פתרונות דינמיים מסוג זה מאפשרים לצוות המכירות של ברמד להציג את מוצרי החברה ולקדם אותם באפקטיביות- תוך שימוש בכלים מקוריים ורעננים.

 

הדגמה של מערכת שיווק אינטראקטיבית 

 

 

 

כלל התוכן החזותי שיצרה בריז אנימציה עבור ברמד מנוצל לא רק בתערוכות, אלא גם לטובת מאמצי השיווק הבינלאומיים של החברה – החל מפרסום בערוץ היו-טיוב של ברמד, דרך אתר האינטרנט שלה ועד שימוש בפלטפורמות מגוונות של מדיה חברתית. בנוסף, פתרונות המדיה החכמים שפיתחה והפיקה בריז אנימציה משמשים את ברמד ככלי מכירה ברחבי העולם.


זה למעלה מ-5 שנים שברמד בוחרת בבריז אנימציה להיות ספק התוכן החזותי של החברה. שיתוף הפעולה הפורה נולד מפרויקטים קטנים וצמח בהדרגה לפיתוח קונספטים חדשניים במגוון פלטפורמות, זאת בעקבות ההבנה העמוקה של בריז אנימציה את הצרכים העסקיים של ברמד. לדברי ג'ניפר נמירובסקי, מנהלת שיווק בברמד: "הם מבינים את העסק שלנו ואת השוק שלנו. עובדה זאת מציבה אותם מעל כל מתחרה".


(16.01.14)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©