באתר
במדריך
ראשי > אירועים > אירוע מיזוג: פריון מעפילים לפסגת המצדה!

אירוע מיזוג: פריון מעפילים לפסגת המצדה!

חברת אינוויז'ן שיווק חוויתי הפיקה אירוע לא שיגרתי לרגל מיזוג חברת פריון עם חטיבת הקליינט קונקט של חברת קונדואיט במצדה...

רעיון, ניהול והפקה: אינוויז'ן שיווק חוויתי
מנהלת לקוח: עידית לוי בלנק
עיצוב גרפי: מיכל לוי
מפיקה טכנית: רותי גולדברג
צילום סטילס: חן גלילי
צילום ווידאו: אורון הפקות
קייטרינג: עלי דפנה
אוהלים: גיא אייל
בינוי: ארגוני במות
הקרנות: AVS
תאורה שטח: סינקופה
תאורת והגברת במה: סינקופה
עיצוב: חיה אלוני
ציוד ואבזור: גיא אייל

באירוע ייחודי ולא שיגרתי החליטה חברת פריון, לקיים את אירוע המיזוג עם חטיבת הקליינט קונקט של חברת קונדואיט תחת הסלוגן "Together To The Top". האירוע נפתח בהזמנה של מנכ"ל פריון, ג'וזף מנדלבאום, לעובדים של שתי החברות לטפס אחריו לפסגת המצדה, בטור אנושי אחד ארוך, בליוויי הרכבי מתופפים.

על הפסגה המתינו לעובדים מתחמי רביצה למול השקיעה, להקה, הרכב נגינה אתני וצלמי פולורוייד אשר השאירו לכל אחד מזכרת ממותגת. החלק המרכזי נערך באוהל מפואר בגודל של 1200 מ"ר, שהוקם במיוחד. האוהל עוצב והואר בצורה אומנותית בו התקיימה ארוחת ערב חגיגית,הוקרן מיצג בימתי על המיזוג שכלל סרט ונאום מנכ"ל וכן הופעה של שלום חנוך שאירח את ברי סחרוף.
 
ייחודו של הטיפול של אינווזי'ן בלקוח, כמו גם במיזוגים שטופלו בחברה בניהולו של תומר סגמן, הוא באופן הייחודי לבנות אסטרטגיה אשר מייצרת ערך ומשמעות ללווי האתגרים בתקופת המיזוג. המיקום, הטיפוס העוצמתי וכל יתר מרכיבי האירוע הינם חלק ממהלך רתימת העובד ממקום אמוציונאלי ומרגש, ללא צורך בגינונים המקובלים באירועים המתקיימים במקומות קונבנציונאלים. פשטות האירוע, השמירה על הסטנדרט ההפקתי והמסרים שהועברו בו בשלל צורות ייצרו תוצאה ייחודית שתיחקק בליבם של העובדים לאורך זמן, ותסייע לארגון להצליח באתגרים החשובים שלפניו ובדרכו החדשה כחברה אחת.
 
המיזוג בין שתי החברות הציבוריות שנסחרות בנסד"ק יוליד את חברת האינטרנט הגדולה בישראל שתהייה בין הגדולות בתחומה גם בעולם.


 

(05.02.14)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©