באתר
במדריך
ראשי > אירועים > Coca-Cola Recycling Music Factory

Coca-Cola Recycling Music Factory

חברת קוקה-קולה ישראל תקיים, בחג הפסח הקרוב את מפעל המחזור - Coca-Cola Recycling Music Factory, בהפקת פרומרקט...

הפקה: פרומרקט

אמנים: להקת טררם!


חברת קוקה-קולה הקימה במפעל הייצור שלה בבני ברק, "מפעל מחזור" ייחודי שימחיש למבקרים, בזמן אמת ובאמצעות מכונות משוכללות, אילו דברים נפלאים נוצרים כשממחזרים. כך לדוגמה, יוכלו המבקרים ליהנות ממכונה המדגימה כיצד להפוך את קרטוני האריזה לתופים ואת פקקי הבקבוק למקלות תיפוף אמיתיים, כמו גם ליצור מגנט למקרר בצורת גיטרה משימוש חוזר בפחית שתייה ורעשנים מבקבוקי הפלסטיק.

בנוסף, אמני להקת "טררם!", המשלבת תיפוף על הגוף, תנועה ומוסיקה חיה, ידגימו למבקרים כיצד ניתן להפיק צלילים ומקצבים מהתוצרים הממוחזרים.

כל הפעילויות במתחם ישלבו הפעלה אקטיבית של הילדים ושילובם בהליך היצירה. במקביל, במתחם יפעל קסילופון ענק ופינת תופים עליהם ניתן לנגן, כאשר כלי הנגינה שיצרו הילדים ישמשו אותם להפקת יצירה מוסיקלית אמיתית, שאף תוקלט באולפן הקלטות גדול וחווייתי שיוקם במקום. בסיום כל פעילות יקבלו המבקרים את היצירות הממוחזרות שייווצרו כמתנה למזכרת.
 
זו השנה הרביעית ברציפות שחברת קוקה-קולה ישראל משקיעה משאבים רבים ביצירת פעילויות רבות משתתפים לקידום נושא המחזור, וזאת כחלק מאסטרטגיית אחריות סביבתית כוללת במטרה להעלות את המודעות של הציבור לחשיבות הנושא ולעודד אותו למחזר. לפני כשנתיים הקימה החברה את "הספארי הממוחזר של קוקה-קולה" בפארק המחזור חירייה – אירוע אשר משך אליו עשרות אלפי מבקרים וזכה להצלחה מרובה, ובשנה שעברה הקימה לראשונה בישראל "מפעל בתוך מפעל", כאשר פתחה את "מפעל המחזור" בלב מפעל הייצור בבני ברק.

טל רבן, מנכ"ל קוקה-קולה ישראל מסר: "חברת קוקה-קולה, כחברה יצרנית ומובילה בשוק המשקאות בישראל, פועלת כבר שנים רבות בתחום האחריות הסביבתית במסגרת תכנית רב שנתית. בנוסף, פועלת החברה בשנים האחרונות במטרה לעודד מחזור אריזות בקרב הקהל הרחב תוך הדגשת התועלת והפשטות שבפעולה זו. אנו גאים להמשיך את המסורת גם השנה, ולהשיק את "מפעל המחזור" של קוקה-קולה, שיעניק השנה חוויה מוסיקלית מרגשת למבקרים אשר יזכו לראות ולחוש בזמן אמת את קסמו של המחזור ולהיות שותפים לו, במעט מאמץ".


מיקום הפעילות: מפעל קוקה-קולה, רחוב כהנמן 129, בני-ברק.
הגעה: חניון אוניברסיטת בר-אילן, שם ניתן לחנות. היציאה למפעל באמצעות שאטלים ייעודיים שייצאו וישיבו את המבקרים מדי 15 דקות.
תקופת הפעילות: חול מועד פסח 10-22 באפריל 2014
שעות פעילות: 08:15-21:30 / ערב חג שני 07:45-12:30
השתתפות: הכניסה לפעילות מותנית בהרשמה מוקדמת באתר האינטרנט של קוקה קולה ומתאימה לכל המשפחה.
מחיר: ללא תשלום, בתמורה לבקבוק / פחית ריקים לכל משתתף.

 

 

(31.03.14)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©