באתר
במדריך
ראשי > אירועים > ESPGHAN 2014 - הכינוס הרפואי הבינ"ל

ESPGHAN 2014 - הכינוס הרפואי הבינ"ל

כ-4000 רופאים מרחבי העולם עתידים להגיע לכינוס היוקרתי של האיגוד האירופאי לגסטרואנטרולוגיה ותזונת ילדים ולקחת חלק בכינוס הרפואי הבינלאומי הגדול ביותר בישראל מאז שנת 2000...

ארגון והפקה: ארטרא 

מיקום: בנייני האומה ירושלים 


הכינוס השנתי ה-47 של האיגוד האירופאי לגסטרואנטרולוגיה ותזונת ילדים (ESPGHAN) יתקיים בבנייני האומה בירושלים. ESPGHAN הוא ארגון בינלאומי המאחד את רופאי הילדים במחלות עיכול, תזונה ומחלות כבד והכינוס נחשב למספר אחת בעולם בתחומו.


חברת ארטרא זכתה לארגן ולנהל את שירותי התיירות המלאים וארגון האירועים של הכינוס, כפרטנר ישראלי בשותפות עם חברת MCI העולמית הנחשבת לחברת הכנסים הגדולה בעולם והמארגן הקבוע של כינוס זה.


לכינוס צפויים להגיע כ- 4000 רופאים מתחום התזונה כגון גסטרואנטרולוגים, דיאטנים ורופאי ילדים שיהנו מהרצאות מגוונות ותערוכה מקצועית גדולה. את הרצאת הפתיחה בכינוס ישא אהרון צ'חנובר, זוכה פרס נובל בכימיה עם אברהם הרשקו ב- 2004. כמו כן, במהלך הכינוס יערכו אירועי ערב יוקרתיים ומורכבים, בין היתר אירוע פתיחה ואירוע סיום בבנייני האומה. משתתפי הכינוס ישהו בבתי מלון בירושלים בכ- 2000 חדרי לינה ויהנו מסיורים בארץ לפני ואחרי הכינוס.


יו"ר הועדה המארגנת המקומית של הכינוס הינו פרופ' רענן שמיר, מנהל המכון לגסטרואנטרולוגיה במרכז שניידר לרפואת ילדים ופרופ' לרפואת ילדים באוניברסיטת תל אביב. פרופ' רענן שמיר הוא חבר הנהלת ארגון ESPGHAN והכח המניע מאחורי הבאת הכינוס לישראל.


"הפעם האחרונה שהכינוס התקיים בירושלים היתה ב-1995" אמר מנכ"ל ארטרא, מר ליאור גלפנד. "עם ההחלטה לקיימו השנה שוב בירושלים אנו עדים למגמה של חזרת מגה הכנסים הבינלאומיים לישראל לאחר למעלה מעשור, וגאים על ההחלטה להיות הראשונים לארגן מגה כנס מסוג זה".

 

הכינוס השנתי ה-47 של האיגוד האירופאי לגסטרואנטרולוגיה ותזונת ילדים (ESPGHAN), ב-9-12 ביוני 2014, בנייני האומה בירושלים.

 

 

(19.05.14)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©