Diskin2015
באתר
במדריך
ראשי > אינטראקטיב > סרטון תדמית מהיר ועצבני

סרטון תדמית מהיר ועצבני

בבנייני האומה החליטו לוותר על סרטון תדמית קונבנציונאלי ולהציג את האולמות בצורה קצת אחרת... 

בימוי, קריאייטיב ומוזיקה: נוי אלוש
הפקה: אייל פרידמן
צלם: אלון לוצקי
ע. צלם: ניר אריאל
סופרוויזר: שחר חמו
ארט: ג'ון יהונתן יעקובי
תאורה: אריק רפאל מזרחי
ע. תאורה: אלעד ברכה
אפטר אפקטס: אינדי חייט
הפעלת רכבים על שלט: יואב קינטל
מפעיל צילומי אוויר: אחיקם סרי
מיקס: דורון פלסקוב
ע. הפקה: אלכס ליברמן
מייקינג אוף וסטילס: דותן גור

 

לצפייה בסרטון

לסרטון מאחורי הקלעים

 
בתחילת השנה החליטה מנכ"לית המרכז, מירה אלטמן, לחבור לאושיית האינטרנט, נוי אלוש, ולבחון ביחד אפשרות להפקת סרטון חדש למרכז הקונגרסים. לכאורה, החיבור בין מרכז קונגרסים בינ"ל, מכובד ו"מעונב" לבין יוצר רמיקסים ופרודיות מוזיקליות ב YouTube הוא איננו בדיוק החיבור הטבעי והמתבקש. בפועל, שיתוף פעולה בין השניים הניב תוצאה מעניינת של סרטון מרענן ושונה בנוף סרטוני התדמית בענף.
 
לאורך השנים ארח מרכז הקונגרסים הבינ"ל כמה מהאירועים המיתולוגיים בתולדות החברה הישראלית וביניהם: הקונגרסים הציוניים, משפט דמיאניוק, חידוני התנ"ך, אירוויזיונים, טקסי פרס ישראל, ועידות נשיא למיניהן ועוד. על אף שחצה כבר את שנת ה – 60 שלו, המרכז עדיין עומד בקצב, ממשיך להוביל ולהתחדש כל הזמן, ובהחלט נראה צעיר לגילו...
 
"סרטוני תדמית של מרכזי קונגרסים ברחבי העולם הם, לרוב, מוכרים וצפויים. קרוב לוודאי שבכולם תראו צילומים של האולמות השונים, מתובלים בתמונות אווירה מכנסים מכובדים עם אנשים מעונבים, ולא הרבה יותר מזה... " אומרת אלטמן, "ברוח הקו הכללי המנחה אותי בניהול המרכז, החלטתי השנה להביא משהו חדשני ופורץ דרך גם לתחום הזה. ההנחיה הכללית שניתנה לנוי אלוש היתה לייצר סרטון שיציג את המרכז ואת האולמות שלו באופן יצירתי ועם קריצה הומוריסטית".
 
אלוש, מצידו, נענה מיד לאתגר וגייס לצידו צוות מקצועי גדול שעשה שימוש בטכניקות צילום מתקדמות ואפקטים מיוחדים. למשך שעות ארוכות הפך המרכז לסט קולנועי לכל דבר, כזה שלא היה מבייש סט של סרט אקשן הוליוודי. הסרטון מציג פריצה של מכוניות באישון לילה למרכז הקונגרסים. אחר המכוניות מתנהל מרדף משטרתי, כאשר המסלול עובר דרך אולמות המרכז ודרך אירועים היסטוריים חשובים שנערכו בו לאורך השנים. במהלך הסרטון, לאורך המרדף, שולבו קטעי וידיאו אותנטיים מאירועים שהתקיימו במרכז. כך למשל, בזמן שהמסוק המשטרתי דולק אחר המכוניות, ניתן לזהות את האודיטוריום המרכזי, בו התארח בשנה שעברה הנשיא האמריקאי, אובמה.
 
"אני מודה שכבר בשלב הגשת הרעיונות, לא האמנתי שזה יהיה הרעיון שייבחר על ידי מירה והצוות" אומר אלוש, "אבל לשמחתי, התסריט הכי פרוע (עם ההפקה הכי מורכבת) הוא זה שהדליק אותם וגבר על התסריטים האחרים. העובדה הזו, יותר מהכל, מלמדת בעיני על ייחודו של המקום, על הפתיחות והחדשנות".
 
"זה לא עניין טריוויאלי לסגור ליממה שלמה מרכז קונגרסים פעיל ולהפוך את מסדרונותיו למסלול מירוצים" אומרת אלטמן, "אבל, אין ספק שהשקעה השתלמה. אנחנו, וכל מי שנפגש בסרט אוהבים מאד את התוצאה הוספית".

 

 

(27.05.14)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©