באתר
במדריך
ראשי > אירועים > מסכמים את כנס ESPGHAN

מסכמים את כנס ESPGHAN

3,000 רופאים מ – 75 מדינות השתתפו בכנס הענק של ESPGHAN בבנייני האומה, בהפקת ארטרא...

הפקה: ארטרא בשיתוף עם חברת MCI העולמית

מיקום: בנייני האומה

 
כבר למעלה מעשור שכנס בסדר גודל כזה לא התקיים בארץ. כנס האיגוד האירופאי לגסטרואנטרולוגיה, מחלות כבד ותזונה בילדים נחשב למספר אחת בעולם בתחומו ומתקיים בכל שנה במדינה אחרת. השנה התקיים הכנס בבנייני האומה בירושלים, לשם הגיעו אלפי הרופאים לארבעה ימים של הרצאות מקצועיות לצד תערוכת ענק.
 
בליל של שפות נשמע השבוע במרכז הקונגרסים הבינ"ל בירושלים. רופאים מאיטליה, אנגליה, ספרד, בלגיה, הולנד וכ – 70 מדינות נוספות בעולם גודשים את אולמות המרכז ומסתובבים בין ביתני התערוכה שבטרקלין. כחמש שנים עובדים במרכז הקונגרסים הבינ"ל על הבאתו של הכנס לירושלים, בתהליך ממושך ומאתגר שהוביל פרופ' רענן שמיר, חבר הנהלת הארגון ויו"ר הוועדה המארגנת המקומית. המאמצים הרבים נשאו פרי, ולאחר פגישות ודיונים ממושכים הוכרזה ירושלים כיעד לכנס של שנת 2014 ומרכז הקונגרסים הבינ"ל – בנייני האומה נבחר לארח את הכנס. 

 
"המשמעות של קיום כנס כזה בירושלים אינה מסתכמת במה שמתרחש במשך ארבעה ימים בין כתלי המרכז באולמות הכנסים " אומרת מירה אלטמן, מנכ"לית בנייני האומה. "מעגל הנהנים מהגעתם לארץ של אלפי תיירים, משתתפי הכנס (שלעתים מלווים במשפחותיהם), הוא מעגל עצום הפורץ את גבולות הגזרה של תעשיית הכנסים. התיירים לנים בעיר, מבלים ומטיילים ברחבי בארץ, ובכך מפרנסים עסקים ונותני שירות רבים. לא בכדי נחשב ענף הכנסים לפלח השוק המכניס ביותר מבין פלחי השוק התיירותיים".


האירוע הופק על ידי חברת ארטרא בשיתוף פעולה מלא עם חברת MCI העולמית.

 

 

(12.06.14)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©