באתר
במדריך
ראשי > אירועים > חגיגות 50 שנה לחברת יישום, האוניברסיטה העברית

חגיגות 50 שנה לחברת יישום, האוניברסיטה העברית

חברת iConception נבחרה להפיק את אירוע חגיגות הגאלה 'יובל ליישום' במעמד נשיא האוניברסיטה העברית וחבר הנאמנים.

קונספט, עיצוב, הפקת התכנים, יצירת תערוכה וסרטי התדמית:  iConception


חברת iConception נבחרה להפיק את אירוע חגיגות הגאלה 'יובל ליישום' במעמד נשיא האוניברסיטה העברית, חבר הנאמנים ואורחים נוספים מהארץ ומחו"ל, אנשי עסקים ואקדמיה.

יישום, הינה חברת מסחור הטכנולוגיות של האוניברסיטה העברית בירושלים, הוקמה בשנת 1964 ונחשבת לאחת המובילות בעולם בתחומה. עד היום רשמה יישום למעלה מ-8,500 פטנטים על למעלה מ- 2,500 המצאות בכל תחומי הטכנולוגיה והביוטכנולוגיה. כשליש מהפטנטים מוסחרו, ומוצרים המבוססים עליהם נמכרים בלמעלה מ-2 מיליארד דולר בשנה.

iConception הופקדה על תהליך הקריאייטיב וההפקה בפועל החל מבחירת המסר המוביל לאירוע, הקונספט הגראפי, עיצוב התערוכה, התפאורה וחלל הלובי המרכזי וכן יצירת כלל התכנים ובכלל זה הפקת שלושה סרטי תדמית אשר שולבו באירוע.

"בראש ובראשונה התמקדנו בבחירת הקווים המנחים והקונספט הקריאטיבי לאירוע. הקונספט הנבחר היה הקונספט 50years of science and business" מספר גיא בן יעקב, מנכ"ל iconception. "פתחנו את האירוע בקבלת פנים חגיגית כשברקע מייצג מולטימדיה המוקרן על שני מסכי 81 אינץ' ענקיים המשולבים עם אובליסקים בגובה 3 מטרים, מודפסים ומעוצבים ותוך כיבוד האורחים בקייטרינג אנין הטעם של תלתן. משם הובלנו את האורחים לאולם המופע לערב מרתק בהנחייתו של האמן העל חושי ליאור סושרד. ההנחיה היתה כמובן חלק אינטגרלי מהקונספט הקריאטיבי של הערב תוך שהיא מותאמת לאירוע, לקהל, למטרות הערב, למסר השיווקי של החברה ולשאר החומרים אותם הפקנו כשבראשם 3 סרטי תדמית מרגשים.

סרטי התדמית

 

הסרט הראשון שפתח את האירוע הינו סרט "תודות למדענים", המסכם את עיקרי הפעילות של יישום ומדגיש את סיפורי ההצלחה הבולטים של יישום ב 50 השנים האחרונות. תהליך ההפקה של הסרט כלל תחקיר מעמיק על כלל הפעילות של יישום לאורך השנים, ביצוע צילומים בשטח על מנת לראיין ולצלם את החוקרים במעבדות ובשטחי המחקר.
לינק לסרט 

סרט נוסף "עומד להתרחש" בשנת 2024...
הסרט נתן הצצה לחברות עתידיות הצומחות תחת חסותה של יישום ושעתידות להשפיע על פני העולם. הסרט משלב בין וידאו ואנימציה בתלת ממד. מנכ"ל החברה, גיא בן יעקב מדגיש: "באמצעות הדיאלוג בין גיבורי הסרט שהינם דמות אנושית ודמות המגולמת ע"י מחשב אנו יוצרים את תחושת ה"עתיד" כפי שניתן לצפות בלינק הבא .


סרט שלישי הינו סרט 'תודות מהתעשייה' הכולל ברכות ואיחולים של אנשי מפתח בחברות מובילות בארץ ובעולם, כגון: נוברטיס, אינטל, ג'ונסון אנד ג'ונסון, סינג'נטה, מרק בוש ועוד.


התוצאה הינה ערב חגיגי, המסכם 50 שנים של פעילות שופעת, מחקרים מובילים והמצאות גאוניות, תוך כדי מבט אל פני העתיד להמשך פעילות ושיתופי פעולה פורצי דרך.

העיצוב, ההנחיה, יצירת התוכן וסרטי התדמית - כולם בהפקתה של iConception הדגישו את המסרים השיווקיים של יישום.

מדברי התודה שקיבלו iConception :
לגיא היקר וכל צוות iConception,
באנגלית יש ביטוי המתאר שירות מאומץ וטוב:
To go the extra mile for someone

במקרה שלכם, הוכחתם את הרצון והיכולת שלכם לעשות בדיוק את זה אתמול בחגיגות החמישים של חברת יישום לא רק בתיאוריה, אלא גם בפרקטיקה! אנחנו מאוד שמחים על שבחרנו בכם להפיק עבורנו את האירוע שהיה מכובד וחשוב הן לאנשי יישום והן להנהלת האוניברסיטה, לאורחים מקרב חבר הנאמנים, חוקרי האוניברסיטה והשותפים העסקיים שלנו. הסרטים המקוריים שהפקתם במקצועיות רבה ישרתו אותנו עוד שנים רבות. בברכת הצלחה בשם מנכ"ל יישום יעקב מיכלין ומכל הצוות.

 

(01.07.14)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©