באתר
במדריך
ראשי > אירועים > למרות המצב, ההצגה נמשכת

למרות המצב, ההצגה נמשכת

למרות מבצע "צוק איתן", קיימה ארטרא את חנוכת בית דקר בתל-אביב כמתוכנן

הפקה: ארטרא

קייטרינג: בוסתן לבונה
אורקולי: לייט ויז'ן
שילוט: סוקוניק
ריהוט: קשת במות
צילום: רועי שפרניק
יח"צ: סיגל אייל
הרכב מוזיקלי: צדדים (חן הפקות)
רישום: איוונטקט
דיילות: סטלה
גרפיקה: לירון שרביט


ב-10 ליולי, יום חמישי, לצד האזעקות, הטילים והיירוטים, ארגנה המחלקה העסקית בארטרא את האירוע לציון 25 שנות פעילות לחברת דקר בניין והנדסה בע"מ. במסגרת האירוע חנכה החברה את "בית דקר", בניין המשרדים החדש ברח' המסגר בתל-אביב. האירוע התקיים על גג בניין המשרדים החדש שעוצב באווירה אלגנטית במיוחד לאירוע. הבניין, המתנשא לגובה של 9 קומות, נבנה כולו בשיטת הבנייה הירוקה.

 

כ-200 משתתפים הגיעו לאירוע וביניהם בכירים מענף ההנדסה, הבנייה והתחבורה. למרות הלחץ שהופעל מצד הספקים על החברה המארגנת לבטל או לדחות את האירוע בשל המצב הבטחוני, הוחלט בעצה אחת עם הלקוח להמשיך בהכנות תוך בדיקת המצב בכל זמן נתון עד להגעת האורחים. "ההחלטה לקיים את האירוע בימים אלו הייתה לא קלה, אך הנוכחות הגבוהה של האורחים שכיבדו את חברת דקר בנוכחותם באירוע, מראה את החוסן שלנו מול איומי אוייבינו", אמרה חסיה דברת, מנהלת המחלקה העסקית בארטרא אשר הפיקה את האירוע. "ארטרא עומדת לצד לקוחותיה גם בימים קשים אלו ושותפה להחלטותיהם".

 

האירוע החל בטקס קביעת מזוזה במעמד הרב הראשי של תל-אביב-יפו, הרב ישראל לאו. בקומת הכניסה התקיימה תערוכה המציגה פרויקטים של חברת דקר לאורך השנים. לאחר הטקס עלו המשתתפים לגג הבניין ונהנו מקוקטייל מושקע כשברקע הרכב מוזיקלי שהנעים את האווירה.


(21.07.14)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©