באתר
במדריך
ראשי > פסטיבלים > פסטיבל תרבות הרחוב הבינ"ל ה-11

פסטיבל תרבות הרחוב הבינ"ל ה-11

פסטיבל תרבות הרחוב הבינלאומי ה-11 יתקיים בחודש באוקטובר בעיר מודיעין במתחם הסקייטפארק ובמתחם היכל התרבות...

הפקה: עיריית מודיעין-אגף תרבות ואירועים, בית אמנויות תרבות רחוב, ראש חוצות

 

פסטיבל תרבות הרחוב הבינלאומי ה-11 יתקיים בעיר מודיעין בחודש אוקטובר. אומני תרבות רחוב מישראל ומהעולם, תחרויות ריקוד ואקסטרים, מופעי ראווה, הפעלות לקהל, קיר גרפיטי ענק ועוד.

פעם בשנה אומני תרבות הרחוב מגיעים הישר מהרחוב לפסטיבל בעיר מודיעין. הם נמצאים בכל שכונה ובכל עיר בישראל, מעטים זוכים לראות את התרגילים המדהימים שהם מבצעים, הרחוב הוא זירת הפעילות שלהם, אך אין להם במה רשמית להציג עליה את היכולות המרשימות שלהם. בפסטיבל תרבות הרחוב לקהל יש הזדמנות לבוא ולראות תרבות רחוב אותנטית שהיא חלק מאורבניות עולמית של ספורט, אקסטרים, שירה, מוזיקה וציור.

האירוע המרכזי בפסטיבל – ""Battle Of The Year (קרב השנה) - אליפות ישראל בברייקדאנס לשנת 2014. תחרות בעלת שם עולמי המוגדרת כליגת האלופות של הברייקדאנס. שופטי ברייקדאנס בינלאומיים יגיעו מחו"ל לשפוט בתחרות שהיא למעשה המוקדמות לאליפות העולם. הזוכים ייסעו לגרמניה לייצג את ישראל מול ההרכבים והרקדנים הטובים בעולם. בתחרות משתתפים הרכבי ברייקדאנס מכל הארץ שנלחמים על התואר היוקרתי של אלופי ישראל, במרוצת השנים התחרות הפכה למסורת נפלאה שבמסגרתה נותנים במה לרקדנים צעירים והזדמנות להגשים חלום בייצוג מדינתם בפני כל העולם.
 
ביום הראשון של הפסטיבל יתקיימו תחרויות אקסטרים במתחם הסקייטפארק! יום שכולו אומנויות אקסטרים של תרבות הרחוב עם אליפות ישראל באופני פעלולי BMX, אליפות סקייטבורד ארצית עם מתחרים מכל רחבי ישראל. אליפות ישראל בברייקדאנס ליחידים עם רקדנים מכל רחבי ישראל שבה יוכרז על אלוף ישראל בברייקדאנס שייסע לייצג אותנו בתחרות העולמית שתתקיים בגרמניה.

ביום השני תתקיים מסיבת רחוב אחת גדולה במתחם היכל התרבות. האירוע המרכזי של הפסטיבל - אליפות ישראל בברייקדאנס להרכבים, שלל מתחמים שיכללו הופעות ותחרויות עם האמנים הטובים בתחומם בארץ: מתחם ריקודי רחוב, מתחם מעגלי ברייקדאנס, מתחם פארקור עם ההרכב הישראלי "I.P.T" (עם במות מיוחדות), קיר גרפיטי ענק שיוכן בלייב, מתחם חולצות אייר בראש, במת מוזיקה עם אמני ראפ וביטבוקס ומתחם רקדני קפוארה.

שופטי ברייקדאנס בינלאומיים שיגיעו מחו"ל: בי בוי  V-CELL מאוסטריה, בי בוי  SAM מבלגיה, בי בוי  KACYO מאיטליה. 

 

לפרטים נוספים 

 

פסטיבל תרבות הרחוב הבינלאומי ה-11,  1-2באוקטובר, במתחם הסקייטפארק ובמתחם היכל התרבות, מודיעין.  

 

 

(22.09.14)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©