באתר
במדריך
ראשי > אירועים > מטלטלים את השוק - כנס השיווק 2015

מטלטלים את השוק - כנס השיווק 2015

כנס השיווק 2015 יתקיים בשבוע הבא בגני התערוכה, בהפקת טרגט מרקט. מה מצפה לנו שם...

הפקה: טרגט מרקט 

 

המוזיקאי רד אורבך (red band) ינחה את כנס השיווק יחד עם  תלמה בירו, מנכ"ל איגוד השיווק הישראלי. בכירי המשק בישראל, ביניהם מנכ"לים וסמנכ"לי שיווק, פרסומאים בכירים, נציגי התקשורת והמדיה, ידונו במהלכים פורצי דרך אשר טלטלו את השוק או שיטלטלו אותו בעתיד הקרוב. בכירי השיווק אף יציגו את "הדבר הגדול הבא" לתפיסתם, בתעשיית השיווק.


הכנס יפתח עם דברי פתיחה של איל מליס, יו"ר איגוד השיווק הישראלי ומנכ"ל תשלובת החלב תנובה. בהמשך יציגו אורחי הכבוד של הכנס: אדם סינגולדה, יזם, הבעלים של TABOOLA; אורן פרנק, יזם, הבעלים של TALK SPACE ; ורן הר נבו, הנשיא היוצא של חטיבת הוידאו של AOL.


עוד ישתתפו בכנס: דינה נבות, סמנכ"ל שיווק בנק מזרחי טפחות; אסנת גולן, סמנכ"ל תקשורת, דיגיטל וקיימות, קבוצת שטראוס; יונה ויזנטל, העורך הראשי של רשות השידור; עופר גל, יו"ר קבוצת הדיה; טל סלע, מנהל שותפויות You Tube ישראל, אפריקה ותורכיה; עדי סופר תאני, מנכ"ל פייסבוק שוק ישראלי; אילן סיגל, מנהל אגף השיווק למגזר הפרטי ועסקים קטנים, בזק; עינת ינאי, ראש אגף השיווק אל על ; סטלה קריוף, מנכ"ל TNS ישראל ועוד.

 

יעקב הלפרין, מבעלי ומנכ"ל רשת אופטיקה הלפרין, בשיחה עם איתן זינגר. שר האוצר לשעבר ויו"ר מפלגת "יש עתיד יאיר לפיד, בשיחה עם העיתונאי מוטי קירשנבאום. השר לשעבר ויו"ר מפלגת "כולנו" משה כחלון, בשיחה עם העיתונאי בן כספית. חלי ממן מייסדת קבוצות תמיכה לדיאטה והרזיה, העצמה ושינוי הרגלי אכילה תדבר על ניהול אורח חיים נכון ובריא.

תלמה בירו מנכ"ל איגוד השיווק הישראלי: "תעשיית השיווק בארץ היא תעשייה רחבה ומרתקת ואנשי השיווק הם למעשה חוד החנית של החברות במשק. כנס השיווק השנתי הוא יום חגם של כל אנשי השיווק בישראל, בכל הענפים ומכל הקטגוריות. שנת 2014 היתה שנה קשה לתעשיית השיווק הישראלית ואני מקוה שכנס השיווק המתקיים בפתחה של 2015 יציין את תחילתה של שנה שיווקית רבת הצלחות והישגים לכולנו.


בכנס השיווק השנתי יוכרז גם איש/אשת השיווק של השנה.
בין המועמדים לזכייה בתואר: בן כספית, עיתונאי, מגיש ופרשן;לבנת פורן, בעלים ומנכ"לית של "המרכז למימוש זכויות רפואיות בע"מ"; ניר קניאס, סמנכ"ל השיווק של טרה; אורית גרינבאום- ליפסקי, מנהלת השיווק של שטראוס מים ישראל; יעל פודולסקי, מנהלת השיווק של חברת סוגת; אורן בר גיל, סמנכ"ל השיווק של קרולינה למקה ברלין; אלדד קובלנץ, מנכ"ל החינוכית; חלי ממן, מנכ"לית ומייסדת קבוצות תמיכה לאורח חיים בריא; אלעד רביד, מנהל השיווק של חטיבת המזון הטרי בשטראוס; תרי ישכיל, סמנכ"לית השיווק והפרסום של פסגות בית השקעות; מיכאל גולן, מנכ"ל ובעלים חברת גולן טלקום.  

לאתר הכנס

כנס השיווק 2015, ב-  12 בינואר,  ביתן 10, גני התערוכה בתל אביב. 

 

 

(06.01.15)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©