באתר
במדריך
ראשי > אירועים > קרמבו של קיץ 4 - מי עשה מה?

קרמבו של קיץ 4 - מי עשה מה?

אירוע ההתרמה השנתי של תנועת כנפיים של קרמבו התקיים באמפי רעננה, בהפקה בהתנדבות של קבוצת מיתוס...

הפקה וניהול: קבוצת מיתוס
במאי: אור טייכר
הגברה ותאורת במה: סינקופה
תאורה וחשמל: גיל טייכמן
בינוי: עיצוב במה
עיצוב מתחם: מיכל אירועים
פרסום ועיצוב: ליאו ברנט
צילום: גלעד עדין
אריאל שטרוסר

 

אירוע ההתרמה השנתי ל"כנפיים של קרמבו" - תנועת הנוער היחידה בישראל לילדים עם צרכים מיוחדים, התקיים באמפי פארק רעננה, בנוכחות 8000 רוכשי כרטיסים. על הבמה הופיעו: משינה, אתניקס, מוקי, עברי לידר והיהודים, כשכל אמן משלב באחד משיריו הופעה משותפת שלו עם החניכים/חונכים של התנועה שעברו אודישנים ביום מיוחד בו נבחרו המתאימים. בפאנל השופטים היו: אייל קיציס, עידן יניב וצביקה פיק. ​

כבכל שנה הנחה את האירוע, אייל קיציס. השנה הצטרפה אליו להנחיה, שיר מורנו, שליוותה את האמנים מאחורי הקלעים וביצעה עמם ראיונות לפני ואחרי עלייתם לבמה. האירוע צולם במעגל סגור והועבר כולו על גבי מסכי ענק שהוצבו לצד הבמה. האירוע​ מופק זו השנה הרביעית בהתנדבות ע"י קבוצת מיתוס בניהולו של גדי דקל.

 

ההכנסות מהאירוע מועברות למימון הפעילות השוטפת ולפתיחת סניפים חדשים. בנוסף התקיימה הגרלת רכב פיאט 500 ברכישת כרטיס ב- 10 שקלים.

 

לצורך קמפיין יח"צ גוייסו עשרות סלבס (אמנים, פוליטיקאים, ספורטאים, שחקנים ואנשי תקשורת) שהצטלמו עם הצדעת התנועה כשעל כפות ידיהם הופיע תאריך האירוע, והעלו את זה לקראת האירוע בעמודי הפיסבוק והאינסטגרם האישיים שלהם עם לינק למכירת כרטיסים. קמפיין היח"צ הפך לשיחת היום בכל מקום וזכה לחשיפה אדירה.

 

צפו בקמפיינים המצולמים:

 

פאודה עם ליאור רז ואייל קיציס - החברים של קרמבו
 
אודי כגן בדמות "משיח"- לקידום הגרלת רכב פיאט 


(15.07.15)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©