באתר
במדריך
ראשי > מרכזי מבקרים > מוזיאון ידידי ישראל - חוויה אינטראקטיבית

מוזיאון ידידי ישראל - חוויה אינטראקטיבית

לאחר כ- 3 שנים של תכנון וביצוע מורכבים, דיסק-אין משיקה את  מוזיאון ידידי ישראל, בירושלים...

תכנון, ניהול והפקה: Disk-In Pro
קריאייטיב דירקטור: איה פלדמן
ניהול פרויקט: חיים חננאל
עיצוב קונספט: סטודיו היולי
אדריכלות: סטודיו היולי, זית לב אדריכלים
תסריט: TOM IVY
מפיק ראשי: איתי ארבל
אנימציות, עיצוב ואיורים, צילומי וידאו ועריכות סרטים: ישינסקי סטודיו, סנואובול סטודיו, סטודיו בו-וו
מוזיקה מקורית ועיצוב פסקול: מיטש קליימן – מיוזו הפקות
תרגומים וכתוביות: קאפ אן סאב
קבלן ראשי - בינוי ומערכות מבנה:  ד.ימין
מולטימדיה: מולטיפקט
נגרות אומן: קנה קש ונגריית אלפנט
זכוכיות: רפי שפירא
מעליות: נעמן מעליות
תאורה אומנותית: d-led
דגם תלת מימדי א"י : סטודיו שוקי כפרי
קיר תורמים, רצפת אוניקס: גני ירושלים

 

באירוע חגיגי שנערך בהשתתפות מר שמעון פרס ואורחים נכבדים מכל העולם ולאחר כ- 3 שנים של תכנון וביצוע מורכבים, השיקה דיסק-אין את מוזיאון ידידי ישראל (Friends of Zion Museum).


האירוע כלל מופע video mapping מרשים על קיר בניין המוזיאון וזכה לתגובות נלהבות. הקליפ שהופק לקראת האירוע מהווה טיזר למופע קבע שיותקן לקראת אוקטובר באתר.

 

המוזיאון הנפרס על פני 5 קומות, מציע למבקרים חוויה מקיפה, אישית ואינטראקטיבית כפי שלא נראתה קודם בארץ. מסע מרגש ויוצא דופן לאורך ההיסטוריה של העם היהודי והקמת ארץ ישראל, המפגיש את המבקרים בו עם גיבורים ומנהיגים – נוצרים מאמינים – שתמכו בחזון הציוני במלוא מאודם והקריבו אף את חייהם למען הגשמתו.

בהובלתה של דיסק-אין פיתחו צוותי הקריאייטיב והטכנולוגיה שפה אנימטיבית סיפורית מקורית המועברת באמצעות הקרנות ב 270 מעלות הסובבות את המבקר, רצפות וידאו המשלימות את התוכן, הקרנות סטריאוסקופיות, video mapping על פסלי ענק ומוזיקה מקורית שנכתבה במיוחד עבור כל מיצג.

מבואת הכניסה, הממוקמת במבנה עתיק לשימור הצמוד למוזיאון, מציעה למבקרים חוויה משלימה וכוללת לביקור ותכלול יישומים מתקדמים אשר יאפשרו למבקרים להשפיע באופן אישי על החוויה במוזיאון, בית קפה וחנות מזכרות לטובת הקבוצות הממתינות לכניסה למוזיאון.


יזם הפרויקט, ד"ר מייק אוונס, העומד בראש עמותת FOZ - Friends of Zion בחר בחברת דיסק-אין לתכנן ולהקים את המוזיאון ולאפשר הן לקהל הנוצרי והן הישראלי להתוודע לסיפורים המרגשים של נוצרים שפעלו למען יהודים ולמען מדינת ישראל.


"הפרויקט הזה הוא בגדר יצירה בכל כך הרבה רבדים. החל מגילוי התכנים ההיסטוריים, יצירת החיבור האמיתי עם איש החזון ד"ר מייק אוונס, דרך מציאת הקונספט, במסרים חוצי תרבויות ועד העיצוב המדויק והפקת התכנים ברמה בינלאומית. צוות דיסק אין יחד עם כל היוצרים שנבחרו להצטרף למשימה הצליחו להתעלות על עצמם ולתת מעל ומעבר במסירות אין קץ וכך לתרום ליצירה שכולנו גאים להיות חתומים עליה. אני מאמינה שאין אדם שיכול לצאת אדיש מהחוויה העוצמתית שנבראה כאן. לכבוד הוא לי לזכות לקחת חלק ולהוביל יצירה כה משמעותית ונוגעת" מוסיפה איה פלדמן, מנהלת הקריאייטיב של הפרויקט.


משה ייני, מנכ"ל דיסק-אין מסכם "העבודה על הקמת המוזיאון התבצעה ע"י צוותים רבים בתחומים מגוונים כולל הפקות תוכן מורכבות, אדריכלות, מולטימדיה, טכנולוגיה, בינוי ועוד. אני רוצה בהזדמנות זו להודות לכל אלו שלקחו חלק בפרויקט זה."


צפו במופע וידאו מאפינג 

 

(09.09.15)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©