באתר
במדריך
ראשי > פסטיבלים > פסטיבל 'דוקאביב גליל'

פסטיבל 'דוקאביב גליל'

הפסטיבל השביעי לקולנוע דוקומנטרי יתקיים במעלות תרשיחא, בו יוקרנו למעלה מ- 30 סרטים ויתקיימו אירועים שונים...

פסטיבל 'דוקאביב גליל' יתקיים במעלות תרשיחא. הפסטיבל ימשך חמישה ימים בארבעה מוקדים בעיר: בהיכל התרבות, במועדון הכנסיה בתרשיחא, במרכז לאמנויות וגלריה ע"ש אפטר ברר ובמתנ״ס גראס.


'דוקאביב גליל' נוסד במטרה לקדם את תחום הקולנוע הדוקומנטרי ברחבי הארץ ומהווה מאז היווסדו במה למפגשים ייחודיים בין הקהל ליוצרים. הוא משמש במה להצגתה של יצירה קולנועית מקומית, עורך אירועים המותאמים במיוחד לבני נוער, מקיים ימי עיון לסטודנטים ולשוחרי קולנוע, ובמהלכו מתקיימים מופעים, סדנאות, אירועים לילדים ועוד.


לאורך כל  ימי הפסטיבל מתקיימים מפגשים בלתי אמצעים בין יוצרים דוקומנטריים וקהל הצופים ההולך וגדל מדי שנה. הפסטיבל שהפך לחלק בלתי נפרד מהלוח השנתי של חיי התרבות בגליל, הוא רק חלק מפעילותה של עמותת דוקאביב. מלבד דוקאביב גליל, עורכת  העמותה גם את דוקאביב הפסטיבל הדוקומנטרי הבינלאומי בתל אביב, דוקאביב נגב בירוחם וכן סדרות הקרנה של קולנוע דוקומנטרי בכל ימות השנה בישובים וערים ברחבי הארץ.


בין האירועים הנבחרים בפסטיבל: פתיחה חגיגית והקרנה של הסרט 'עד קצה הזריחה' ולאחריו מפגש עם יוצר הסרט שיופיע עם הגיטרה במבחר שירי ז'אק ברל, השחקן והיוצר קובי פרג' במפגש מיוחד עם תלמידים. מפגש עם שחקני הסדרה המדוברת 'פאודה' - הישאם סולימאן ואיציק כהן. YOU MAKE Re-Make ילדים - רננה רז בסדנה פעילה, מותאמת במיוחד לילדים. פתיחה חגיגית לתערוכה של האמנים יוסל ואודרי ברגנר שתציג עבודות שעשו בני הזוג כחלק מעבודתם המשותפת בתיאטרון עם ניסים אלוני.  לאחריה  יוקרן הסרט 'היה היה מלך: ניסים אלוני בשלוש מערכות' ועוד.

במהלך ימי הפסטיבל יצאו סיורים מודרכים אל מקומות מיוחדים באזור כגון: פקיעין וכליל בשיתוף 'זמן גליל מערבי'. כמו כן יתקיימו סדנאות אוכל.


לפרטים נוספים

 

פסטיבל 'דוקאביב גליל' 2015, ב- 27-31 באוקטובר 2015, מעלות תרשיחא.

 

 

(21.10.15)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©