באתר
במדריך
ראשי > אירועים > עכו העתיקה: חוויה בנוסח ימי הביניים

עכו העתיקה: חוויה בנוסח ימי הביניים

עושים הסטוריה באולמות האבירים בעכו העתיקה: סעודה לילית לאור לפידים בכל ליל שלישי וליל חמישי. קרבות סוסים, שירה וריקודים...

העיר עכו מציעה חוויה בנוסח ימי הביניים, בכל ערב שלישי וחמישי בשבוע, יתקיים בעכו העתיקה משתה לילי וסעודה כיד המלך, כפי שהיה נהוג בימי הביניים, מלווה בריקודים ושירים בהשתתפות שחקני תיאטרון עכו.


בחדר האוכל הצלבני אשר במצודה ההוספיטלארית, תתקיים הסעודה, עם טעמים מסורתיים ברוח ימי הביניים. ארוחה עם הידיים (ללא סכו"ם) עם גביעי יין ובירה. הארוחה תוגש על ידי מלצרים מזמרים לבושים בבגדים ססגוניים ברוח התקופה.


המלך ריצ'ארד לב ארי ורעייתו ברנגריה, יקבלו את פני הבאים לנשף ההכתרה. כידוע, בשנת 1191 לספירה, לאחר מצור של כשלושה חודשים, ריצ'ארד לב ארי כובש את העיר עכו חזרה מידי המוסלמים.
המצודה ההוספיטלארית, בה מתקיים הארוע היא מערכת של מבנים צלבניים הכוללים ארבעה אגפים הבנויים סביב חצר פתוחה. המערכת כוללת אולם גדול ששימש כחדר אוכל והתכנסות של האבירים וכבית החולים של המסדר ההוספיטלארי. ההוספיטלארים היו מסדר צבאי שנשא על דגלו טיפול בחולים בארץ הקודש ושמירה על בטחונם האישי של הצליינים שהגיעו לבקר בארץ.

בסוף הארוחה, בהיפודרום, יתקיימו קרבות של אבירים על הקרקע ועל סוסים. הלוקחים חלק בקרבות, עברו אימון מיוחד אצל מיטב מאמני קרבות הסוסים באירופה. הקהל יהיה שותף לחוויה וייקח בה חלק, ניתן יהיה לעודד אבירים באמצעים שונים להצלחת הקרב.


עלות כניסה  200 ₪ למבקר.
המיזם הינו קבוע וניתן להזמין מקומות מראש.


אירוע בנוסח ימי הביניים, החל מה -22 בדצמבר 2015, בכל ימי שלישי וחמישי. ניתן לרכוש כרטיסים בקופת האתר ברחוב וייצמן 1 עכו ובטלפון 04-9956708(09.12.15)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©