באתר
במדריך
ראשי > פסטיבלים > מרתון סמסונג עם תרומה לקהילה

מרתון סמסונג עם תרומה לקהילה

מרתון סמסוג תל אביב יתקיים החודש בהפקת קבוצת כפיים...

הפקה: קבוצת כפיים

ייזום: עיריית תל אביב 

מרתון "סמסונג תל-אביב" יעניק חסות למוגס טסמה נציגה של  ישראל באולימפיאדת ריו שתתקיים באוגוסט הקרוב. טסמה בן ה-28  עלה מאתיופיה בגיל 20, ובמרתון ברלין האחרון השיג את הקריטריון למשחקים האולימפיים בריו השנה לאחר שסיים בזמן של 2:15.29  התוצאה החמישית בטיבה של רץ ישראלי.

מרתון סמסונג תל-אביב, בשיתוף עם כפיים אקטיב, ילוו את מוגס טסמה ויעניקו לו מלגה חודשית שתכלכל אותו מעכשיו ועד אולימפיאדת ריו. זאת על מנת לאפשר לו להתמקד באימונים.  

עופר שטרית, יו"ר קבוצת כפיים: "כפיים הציבה לה למטרה את קידום המצוינות בספורט בכלל ובריצה בפרט. זהו תחום הניצב לנגד עיניה של החברה במהלך כל השנה ובפרט לקראת מרתון סמסונג תל-אביב, אירוע הספורט הגדול בישראל. כפיים, החברה המובילה בתחום הפקות הספורט בישראל, נותנת כתף בסיוע לספורטאים הישראלים להצטיין ולהגיע להישגים".

 

מרתון EXPO

 

בתאריכים 21-24 בפברואר, יפתח בכיכר רבין בתל אביב ה"מרתון EXPO"  - תערוכת הספורט, הבריאות והחיים האקטיביים הגדולה בישראל שתכלול מציגים מעולם האקטיב לייף סטייל, מתחמי חוויה וחלוקת ערכות הרצים.


במסגרת ה-EXPO הגדול בישראל, חברת סמסונג, נותנת החסות הראשית של המרתון, תקים מתחם חדשני. מסכי ענק באורך של כ-30 מטרים יוצבו במתחם, על גבי המסכים יוקרן מוגס טסמה, כאשר הוא רץ לאורך המסך. מבקרי האקספו יוזמנו להתחרות מולו ולרוץ לאורך המסכים. על פי זמני הריצה של המשתתפים, סמסונג תתרום כסף למען הקהילה. ככל שהמשתתפים ירוצו מהר יותר, כך ייתרמו יותר כספים.


לפרטים נוספים ולהרשמה

 

"מרתון סמסונג תל-אביב", יום שישי ב- 26 בפברואר 2016, תל אביב.

 

 

(11.02.16)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©