באתר
במדריך
ראשי > אירועים > צוחק מי שצוחק ראשון

צוחק מי שצוחק ראשון

פסטיבל הקומדיה וההומור הראשון בישראל, ע"ש ספי ריבלין ז"ל, יתקיים בפורים בעיר ראשון לציון... 

הפקת הפסטיבל: החברה העירונית לתרבות ספורט ונופש, ראשון לציון

מנכ"ל: אלי פולק

ייעוץ וניהול תוכן: רמי בז'ה

מנהל אמנותי, בימוי: משה קפטן

פסטיבל הקומדיה וההומור הממוסד הראשון בישראל "צוחק מי שצוחק ראשון" על שמו של ספי ריבלין ייערך בפורים במספר נקודות מרכזיות ברחבי העיר ראשון לציון.

הפסטיבל מיועד לכל המשפחה והוא צפוי להעניק לתושבים אתנחתא קומית משגרת היום יום שתשלב מפגש בין אסקפיזם איכותי, תרבות עשירה, קומדיות תיאטרליות ובימתיות, איחוד הרכבי בידור מוכרים ומופעים ותכנים מעולם הקומדיה וההומור. במהלך ימי הפסטיבל יתקיימו ברחבי העיר מופעי חוצות לילדים ולכל המשפחה. המופעים יהיו פתוחים לקהל הרחב במסגרת שבוע פורים בעיר במספר מוקדים עם כוכבי הילדים. מופעי הפסטיבל יוצגו בתשלום.

הפסטיבל יציג שני מופעים אורחים מחו"ל בז'אנר של קומי ייחודי אשר מגיעים לראשונה לישראל:
Kramer on Seinfeld - מופע של קני קרמר הדמות האמיתית עליה מבוססת הסדרה סיינפלד. המופע Chefs של קבוצת תיאטרון ILLANA מספרד. ברפרטואר הקומי הישראלי יוצגו מופעים חדשים וחגיגיים של מיטב אמני ישראל לצד הפקות מקוריות ייחודיות לפסטיבל: "החברים של ספי"- בהשתתפותם של ציפי שביט ואלי יצפאן (הפקת מקור לפסטיבל), "יורשים חסרי בושה" - הצגת קומדיה פרועה בכיכובם של ניצה שאול, אסתי זקהיים, ענת ברזילי (הפקת מקור לפסטיבל), "טוביה צפיר" במופע חגיגי ומיוחד לפסטיבל, בראבא במופע יחיד חדש, "או אליאס אליאס" בכיכובם של מוני מושונוב, דרור קרן וליליאן ברטו,  מיכאל הנגבי במופע " מזל טוב אני אבא" , ננסי ברנדס  במופע "ננסי ברנדס חי" , רוני ששון מארח, "הצחוקיה" קומדיה על נושאים שמעסיקים ילדים.

כמו כן, תתקיים במסגרת הפסטיבל תחרות בין דור ההמשך של הסטודנטים בבתי הספר למשחק ברחבי הארץ אשר יציגו "מונולוג קומי" מיוחד לצוות שופטים מקצועי בראשות הבמאי משה קפטן. לזוכה תוענק מלגת לימודים על שמו של ספי ריבלין ע"י ראש העירייה מר דב צור ונציג משפחת ריבלין.

הפסטיבל מציין שנתיים לפטירתו של ספי ריבלין ז"ל, שהיה בן העיר ולימים חבר מועצה ואף זכה בתואר יקיר העיר ראשון לציון. ספי הינו סמל ומודל לרבים משחקני ובדרני ישראל ולכן הוחלט כי יקבל הבדרן את הכבוד הראוי לו. ספי הוא דמות המזוהה עם הומור, צחוק, נונסנס וקומדיה במגוון תפקידים ודמויות אותם גילם על הבמה, בתיאטרון, בהצגות בידור, במופעים, בטלוויזיה ובקולנוע. על דמויותיו של ספי גדל דור שלם של קהל משנות ה- 70 עם תחילת ימי הטלוויזיה בערוץ הראשון בתוכנית הדגל בצוות "ניקוי ראש", דרך פינות משעשעות בתוכנית "זהו זה" המיתולוגית, דמותו של פיסטוק הנצחי בסדרות הילדים ועד סדרות בידור שהוביל בהצלחה כמו מוצ"ש, איצ'ה ועוד.

"צוחק מי שצוחק ראשון" ע"ש ספי ריבלין ז"ל , 23-26 במרץ 2016, ראשל"צ.


(07.03.16)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©