באתר
במדריך
ראשי > מרכזי מבקרים > Life Changer Park . מתי בארץ?

Life Changer Park . מתי בארץ?

חברת סמסונג משיקה השבוע בפריז - כן השבוע, באמצע היורו ולמרות האיום בטרור – פארק אטרקציות המבוסס על קונספט מציאות מדומה...

חברת סמסונג בשיתוף עם מיטב החברות המתמחות במציאות מדומה הקימו פארק אטרקציות ענקי הכולל שישה מתחמי אקסטרים: סקי אתגרי, חוויה תת ימית, דינוזאורים ועוד. הפארק מבוסס על קונספט המציאות המדומה. (באנגלית Virtual reality, ובקיצור VR). הפארק הוקם במרכז פריז, ברחבה הענקית של הספריה הלאומית הצרפתית על שם הנשיא לשעבר פרנסואה מיטראן. הכניסה חופשית אבל דורשת רישום.

 

הפארק הוקם לפרק זמן של שלושה ימים בלבד ומתבסס על השימוש באמצעות הטלפון הנייד. הסמרטפון יוצר אצל המשתמש חוויה על חושית של פארק אשליות ומציאות מדומה המתגברת על ידי שילוב של מתקני אקסטרים חווייתיים ואפקטים שונים הנובעים מתוכנה מיוחדת בטלפון הנייד.


עולם המציאות המדומה בטלפון הסלולרי, בשילוב עם משקפיים שנועדו לצורך הדמיית המציאות, תופס תאוצה בחודשים האחרונים. חברות רבות משווקות משקפיים ואביזרים שונים. ססמסונג משיקה את הפארק על מנת להציב את החברה כחוד חנית בתחום. עיריית פריז מרבה בשנים האחרונות בשיתופי פעולה דומים עם חברות מסחריות מתחומים שונים כמו בידור, אופנה ותרבות.

מבדיקה שנעשתה על יד פרומו, יש בימים אלה מגעים להקמת פארק דומה בארץ, לקראת 2017.

לפרטים נוספים

 

Life Changer Park ב- 17,18,19 ביוני בפריז – הכניסה חופשית.

Esplanade de la Bibliothèque nationale de France - François Mitterrand - Paris

 

 

(16.06.16)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©