Banner_up_shfaim
באתר
במדריך
ראשי > אירועים > שומרים על הכדור

שומרים על הכדור

ארטרא הפיקה את הכנס הבינלאומי הגדול בישראל בנושא דלקים חלופיים ותחבורה חכמה...

ארגון והפקה: ארטרא


יותר מ- 2,200 משתתפים, בהם בכירי יצרניות רכב ואנרגיה, מדענים וקובעי מדיניות מכל העולם מיותר מ- 30 מדינות מרחבי העולם ביומיים של פעילות: וועידת ראש הממשלה לתחליפי דלקים ותחבורה חכמה, שהתקיימה זו השנה הרביעית בתיאטרון הבימה בתל אביב ואורגנה בהצלחה מרובה ע"י חברת ארטרא. הוועידה הציגה את המובילות של ישראל בתחומי דלקים חלופיים ותחבורה חכמה ואת התעניינות השיא בטכנולוגיה וביזמים ישראלים בתחום מצד גורמים בינלאומיים. הועידה כללה הרצאות ופאנלים בסוגיות הבוערות של תחום התחבורה העולמי.


אייל רוזנר, ראש מנהלת תחליפי הדלק במשרד רוה"מ: "יש התעניינות שיא של חברות רכב ואנרגיה בישראל והאירוע היווה פלטפורמה להרחבת הקשרים בין חברות ישראליות לחברות בינלאומיות. להערכתי במהלך השנה הקרובה מספר לא מבוטל של חברות מעולם הרכב יפתחו משרדים בישראל, כל זה בעקבות החדשנות שהם מוצאים בישראל".

הועידה כללה פאנל מיוחד בנושא המכונית האוטונומית, בהשתתפות ראשונה של בכירים מ BMW  ו Mobileye, מאז הודיעו החברות לפני מספר חודשים על פיתוח רכב אוטונומי בצוותא עם אינטל. במהלך הפאנל הוצג חזון המכונית האוטונומית והשתלבות ישראל בפנים. פרופ' שעשוע הציג את כוונות Mobileye למפות את ירושלים דיגיטלית במטרה להכינה לשמש כעיר פיילוט עבור נהיגה אוטונומית. המכוניות האוטונומיות הראשונות צפויות להיות משווקות ב- 2021 באופן הדרגתי.

במהלך הכנס הוצגה לראשונה, בחשיפה עולמית, גרסת טרום ייצור של דגם ה- FIAT 500 - M15. הרכב פותח בשנתיים האחרונות כחלק משיתוף פעולה בין פיאט קרייזלר, דור כימיקלים והתכנית הלאומית לתחליפי דלקים. הדגם החדש מיועד לנסיעה על ה- M15, המתנול מיוצר מגז טבעי ובכך יכול להיות בפועל הדלק הנוזלי הראשון לתחבורה שכולו כחול-לבן. הפרויקט נוהל על ידי משרד האנרגיה ולווה ע"י משרד התחבורה והגנת הסביבה, במסגרת הפעילות הכוללת של המנהלת לתחליפי דלקים במשרד ראש הממשלה. הרכב החדש צפוי להיות משווק בישראל.

לוועידה בת היומיים הגיעו בכירים רבים מעולמות הרכב, התחבורה החכמה והאנרגיה החליפית בעולם. ורגיליו צ'רוטי, סגן נשיא בקבוצת פיאט קרייזלר האחראי על פיתוח עסקי, דרך שי אגסי, מייסד בטר פלייס, פרופסור משה בן עקיבא שעומד בראש המחלקה לתחבורה ב- MIT ועד אנשי ממשל כדוגמת ג'יימס וולסי, ראש ה-CIA לשעבר ונורברט ברטל, סגן שר התחבורה הגרמני.

אייל רוזנר: "הוועידה השנתית הרביעית הציגה את מקומה המוביל של ישראל במהפכה המתחוללת כיום בשוק האנרגיה והתחבורה הבינלאומי. עם כ- 500 חברות הזנק ומעל ל- 200 קבוצות מחקר, ישראל משמשת כמקור ידע בכל הסוגיות שעומדות על הפרק ובעתיד הקרוב בתחום התחבורה החכמה, מעתיד המכונית האוטונומית ועד השימוש בדלקים או טכנולוגיות אלטרנטיביות לנפט".

ליאור גלפנד - מנכ"ל חברת ארטרא: "חברת ארטרא גאה לקחת חלק בארגון והפקת כנס חשוב זה, זו השנה השנייה ברציפות. אנו רואים עצמנו חלק בלתי נפרד ממנהלת תחליפי דלקים ועושים את המירב באמצעות הצוות המקצועי שלנו. השקענו לא מעט מאמצים בלימוד התחום אל מול אנשי התוכן בכנס, קיבלנו אחריות על שיווק והפקת תערוכה גדולה, שבה לוקחות חלק חברות סטארטאפ רבות, עשינו רבות לטובת מתן פתרונות לוגיסטיים בשטח וארגנו בהצלחה את אירוע הגאלה החגיגי למתן פרס ראש הממשלה לחדשנות בתחליפי דלקים. ארטרא גאה בעשייה חשובה המתקשר באופן ישיר לשמירה על הסביבה וכדור הארץ".

 

 

(14.11.16)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©