באתר
במדריך
ראשי > מרכזי מבקרים > מולטימדיה בתערוכת EXPO2017

מולטימדיה בתערוכת EXPO2017

חברת AVS, החברה הישראלית המובילה בפתרונות מולטימדיה, נבחרה מטעם משרד החוץ לתכנן, לבנות ולהפיק את הביתן הישראלי בתערוכה...

 תכנון והפקה: AVS

 

תערוכת FUTURE'S ENERGY - EXPO 2017  התקיימה באסטנה בירת קזחסטאן. למעלה מ- 100 מדינות מרחבי העולם הציגו בתערוכה.

 

הביתן הישראלי המורכב משני חלקים, תוכנן, עוצב ונבנה על ידי חברת AVS וזכה להתעניינות גדולה. בכניסה לביתן עוברים המבקרים דרך החלל הראשון שמשמש כמבואה והוגדר כחדר אינסופי. תחושת האינסופיות נוצרת בזכות מראות שמצפות את כל החדר מסביב, כשמהתקרה נתלו מאות כדורים מאירים. בקירות, על מסכי ענק מוקרן סרטון תדמיתי עוצמתי בנושא היצירתיות הישראלית בתחום האנרגיה המתחדשת. בסרטון שצולם כולו ממעוף כנף, משולבים, לכל אורך המיצג, אלמנטים גרפיים אשר מתקשרים עם תאורת הכדורים התלויים מהתקרה. החלל האינסופי מבטא בצורה מוחשית את היצירתיות של ישראל בתחום האנרגיה המתחדשת. 

 

בחלל השני של הביתן, המברים מוזמנים לחזות במופע המרכזי שמתקיים על במה עגולה במרכז הביתן. סביב הבמה עוצבו מקומות הישיבה במעגל של 360 מעלות. על הבמה, מופיעה רקדנית מוקפת בטול שקוף עליו מוקרנים תכנים ויזואליים מרהיבים הקשורים ליצירתיות הישראלית בתחום האנרגיה המתחדשת. המבקרים נחשפים ליצירתיות הישראלית דרך מופע אומנותי, עוצמתי ומלא בהשראה בו שולבו בהרמוניה מלאה ריקוד, הקרנת תמונות ומוזיקה מקורית שהולחנה במיוחד לאירוע. הביתן זוכה לשבחים רבים והמבקרים הצביעו ברגליים. 

 

הביתן היה אחד מבין שלושת הראשונים, בו מספר המבקרים הינו גבוה במיוחד. 

 

לצפיה בסרטון 

 

 

 

 

(09.09.17)
הניוזלטר Live Marketing  |  תנאי שימוש  | 
כל הזכויות שמורות ל - promomagazine.co.il ©